Intrygujące pytanie Pomóżcie

  liczba postów: 4
UWAGA: Forum Trans-Fuzji zostało zamknięte. Tworzenie i edycja postów nie są już możliwe.

Wszystkich forumowiczów zapraszamy pod nowy adres: http://transpomoc.pl
do naszego własnego, społecznościowego, Wolnego Forum Transowego.

Zawartośc starego forum zostanie zapisana i przeniesiona w nowe miejsce w postaci archiwum.

na dół strony  
Intrygujące pytanie Pomóżcie 2014.04.30, 07:06
[autor]
Na stronie i na forum można się doczytać że kuracja hormonalna powoduje zmniejszenie penisa ponieważ zmniejszają się ciała jamniste? może ktoś to dokładniej opisać? czy to trwały skutek ? czy po odstawieniu hormonów penis wraca do normalnych rozmiarów? bo z tego co wiem to tylko jadra i moszna ulegaja zanikowi ale żeby penis? Pozdrówka
Re: Intrygujące pytanie Pomóżcie 2014.04.30, 07:23
[autor]
Kiedyś czytałam że na HRT jądra mogą się zmniejszyć o 50% a penis o 30% ale na ile to prawda, nie wiem.
Re: Intrygujące pytanie Pomóżcie 2014.04.30, 07:36
[autor]
no o ile zmniejszenie jader mozna wytlumaczyc ale penisa? i czy jest to trwałe? bo z tego c o wiem to jądra wracają do normalnych rozmiarow po odstawieniu hormonów.
Re: Intrygujące pytanie Pomóżcie 2014.04.30, 08:25
[autor]

Penis się zmniejsza o tyle, że nie podniecasz się już tak łatwo po męsku i spowodowanie maksymalnej erekcji wymaga specjalnych shemale'owych technik psychologicznych. :P


Poza tym - po odstawieniu leków tak, wszystko wraca do normy.

na górę strony  

forum / dział

  kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych
 
login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj