Lepszego Nowego Roku - 2013

liczba postów: 7
UWAGA: Forum Trans-Fuzji zostało zamknięte. Tworzenie i edycja postów nie są już możliwe.

Wszystkich forumowiczów zapraszamy pod nowy adres: http://transpomoc.pl
do naszego własnego, społecznościowego, Wolnego Forum Transowego.

Zawartośc starego forum zostanie zapisana i przeniesiona w nowe miejsce w postaci archiwum.

na dół strony  
Lepszego Nowego Roku - 2013 2012.12.30, 23:43
[autor]

Część osób "załatwiła" życzenia przy okazji świat ale co to - limity mamy?

Wiec Wam złożę życzenia

Żeby ten 2013 był zwyczajnie LEPSZY od 2012. Nie siamto tamto, tylko LEPSZY!!! Ze wszech miar - ze szczególnym uwaględnieniem w dziedzinie zdrowia fizycznego i psychicznego. Szczęścia i radości oraz KASY!!!.  Spełniania wspaniałych snów i wytęsknionych i/lub wypłakanych marzeń. Aby kolejne dni tego roku budowały Waszą wiarę w dobre duchy i przyjaznych bliźnich. Aby Wam dawały siłe do znoszenia potknięć. Życzę Wam miłości i zrozumienia od i do ludzi. Dla wszystkich Trans-, Inter-, Bi-, Homo-, A -,  Omi- i Queer- seksualistów :). Również dla osób dotkniętych "zwyczajnie, zwyczajną" seksualnością (i tych co ewentualnie pominełam :) )

Fizia

zmian: 1, ostatnia: fizia - 2012.12.30, 23:45
Re: Lepszego Nowego Roku - 2013 2012.12.31, 00:44
[autor]
Dziękuje Fizia :)

To ja Życzę Wam, aby kolejny rok był wspaniały w owoce życia, których nie można kupić. Przyjaźń, uśmiechy, wspólne chwilę,  dobre uczucia, wiedza i doświadczenia pozytywne, spełnianie się, pasji, inspiracji i motywacji, siły do osiągania marzeń i satysfakcji w osiąganiu swoich celów.
Mam nadzieje, że się
bardziej poznamy  i spotkamy się nie raz, a każda chwila, będzie warta wspomnień. Dziękuje za uwagę i szczęśliwego nowego Roku :D
Re: Lepszego Nowego Roku - 2013 2012.12.31, 01:43
[autor]
A JA ŻYCZĘ WSZYSTKIM DOBREGO SEKSU, ZDROWIA I KASY!!! BUZIACZKI  
Re: Lepszego Nowego Roku - 2013 2012.12.31, 10:04
[autor]
Hej :-) Fajna ksywa Fizia - jak ma bzika :-) Dziękuję w swoim imieniu za zycenia na 2013.Ciekawa liczba np dla tych co się urodzili 13-dnia lub 13 mają imieniny :-)
Kasa by się przydała, zdrówko również,przyjacielska pomocna dłoń także.Jak dla mnie i dla wszystkich TS- dużo,dużo Szczęśliwości i Radości :-) P.S :-)
Re: Lepszego Nowego Roku - 2013 2012.12.31, 15:55
[autor]
Witam, wszystkich, chciała bym sobie życzyć mieć wreszcie swoje ciało, oraz innym TS także, a pozostałej części wszystkiego najlepszego i udanych bezpiecznych spacerów dla TV:)
Re: Lepszego Nowego Roku - 2013 2012.12.31, 16:52
[autor]
Również pragnę wszystkim życzyć zdrowia i spełnienia marzeń.Właściwie to spełnienia tego jednego jedynego marzenia. Marzenia o byciu sobą już na zawsze. Bo tylko będąc sobą będziemy szczęśliwi. Bo ile można marzyć? Lepiej wziąć los w swoje ręce i spełnić to marzenie zanim duszę spali ból i łzy. I spełnienia tego największego marzenia życzę wam wszystkim w nowym 2013 roku.
Re: Lepszego Nowego Roku - 2013 2012.12.31, 19:18
[autor]
Wszystkiego najlepszego w nowym roku :). I aby ten nowy był lepszy niż poprzednistary. Spełnienia wszystkich marzeń :)
na górę strony  

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj