Miss Trans 2012

liczba postów: 50
UWAGA: Forum Trans-Fuzji zostało zamknięte. Tworzenie i edycja postów nie są już możliwe.

Wszystkich forumowiczów zapraszamy pod nowy adres: http://transpomoc.pl
do naszego własnego, społecznościowego, Wolnego Forum Transowego.

Zawartośc starego forum zostanie zapisana i przeniesiona w nowe miejsce w postaci archiwum.

na dół strony  
Miss Trans 2012
zobacz komentowany artykuł
Re: Miss Trans 2012 2012.05.26, 15:02
[autor]
iiii zaczęło się

Re: Miss Trans 2012 2012.05.27, 16:02
[autor]

Głosowałam ale jak kilka gopdzin później oglądnęłam słupki to odniosłam wrażenie że niektórym uczestniczkom klikają automaty, szkoda :(

Mam nadzieję, że tak wybrana  Miss Internetowa nie będzie przez to taka jak przebój Euro 2012 :)

Re: Miss Trans 2012 2012.05.27, 16:29
[autor]
Marinka wygra, bo jest piękna, naturalna, młoda i w ogóle the best.
Re: Miss Trans 2012 2012.05.27, 17:34
[autor]
moniczka pisze:
Marinka wygra, bo jest piękna, naturalna, młoda i w ogóle the best.
Też głosowałem tak. W ogóle czy to nie jest czasem osoba z tego forum?
Re: Miss Trans 2012 2012.05.27, 17:47
[autor]
ano jest. PIEKNA MARINKA GO GO GO :))) Miss trans tez wygra.
Re: Miss Trans 2012 2012.05.27, 20:16
[autor]

pewnie jak rok temu tranwestyta wygra

Re: Miss Trans 2012 2012.05.27, 22:32
[autor]
Miało być bardziej z rozmachem i bardziej Profesjonalnie, a jest równie swojsko jak rok temu :P, a i TS chyba mniej. Chociaż ja to rozumiem, mimo delikatnych sugestii od Lalki się nie zdecydowałam.
Pewno wpadne tym razem i po oglądam wybory :P. Szkoda tylko, że są w ten sam dzień co impreza pomadowa :/
Re: Miss Trans 2012 2012.05.27, 23:44
[autor]
niunia28 pisze:

pewnie jak rok temu tranwestyta wygra

no sorry, ale ten rok temu co wygrał to lepiej wyglądał niż większość ts XD

A ja mam swoją faworytke i daje sobie wasze łby uciąć, ze ona wygra :))

Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 04:31
[autor]
bo wiekszosc normalnie wygladjacych ts niema ochoty sie pokazywac i udzielac swojego wizerunku w takim konkursie żenada
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 08:06
[autor]
niunia28 pisze:
bo wiekszosc normalnie wygladjacych ts niema ochoty sie pokazywac i udzielac swojego wizerunku w takim konkursie żenada

Niunia28
Nikt Cię nie zmusza do brania udziału w konkursie. 
Udział w nim jest całkowicie dobrowolny. Ideą zaś, jaka mu przyświeca jest pokazanie społeczeństwu, że transki "nie gryzą", nie mają kompleksów i potrafią się świetnie bawić. 

Najbardziej żenujący jest fakt nieprzychylnych komentarzy płynących z naszego środowiska, zwłaszcza od osób, które na co dzień udzielają się na forum pod zupełnie innym nickiem, chwilowo zmieniając tożsamość, by móc komuś przywalić.
Aluzju paniała?
J.B.
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 11:02
[autor]
Mi się taka idea bardzo podoba. Moją faworytką jest Nicole z Warszawy - właścicielka przepięknych nóg, odzianych w niebotyczny obcas. Już widzę jak góruje nad Ryszardem Kaliszem. Jednak jak widzę duże poparcie ma Marina z Rybnika ale wiadomo - na Śląsku jest największa gęstość zaludnienia. Moje genetyczne koleżanki bardzo wysoko oceniają urodę wszystkich uczestniczek.
Dziewczęta - głosujmy - niech widzą, że akcja ma duże poparcie.
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 11:12
[autor]
natasza1967 pisze:
Moje genetyczne koleżanki bardzo wysoko oceniają urodę wszystkich uczestniczek.
.

Twoje genetyczne koleżanki mogłyby się udać do okulisty. Te co startują w miss intrnetu, to może ze 2 wyglądają normalnie ładnie. Reszta to faceci w kieckach. I nie jestem, chamska tylko szczera.

A co do wypowiedzi niuni, no cóż też poniekąd uważam, że większość normalnych ts nie wystąpi w takim miss bo to nie ma dla nich sensu, ale sama idea miss jest fajna.

Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 11:19
[autor]
moniczka pisze:
natasza1967 pisze:
Moje genetyczne koleżanki bardzo wysoko oceniają urodę wszystkich uczestniczek.
.

Twoje genetyczne koleżanki mogłyby się udać do okulisty. Te co startują w miss intrnetu, to może ze 2 wyglądają normalnie ładnie. Reszta to faceci w kieckach. I nie jestem, chamska tylko szczera.

A co do wypowiedzi niuni, no cóż też poniekąd uważam, że większość normalnych ts nie wystąpi w takim miss bo to nie ma dla nich sensu, ale sama idea miss jest fajna.

Moniczko. Fajnie brzmi - normalna trans. Ja sama gdybym była w zaawansowanym stadium rozwoju i miała mało krytyczny stosunek do swojej urody też bym pewnie uczestniczyła w tym targowisku próżności. Czy któraś z nas moze sie uważać za normalną w oczach świata?
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 11:28
[autor]

Jak oceniać urodę transki; czy tylko przez to, jak bardzo przypomina genderkę?

Znam takie, które mogłyby konkurować w "zwykłych" konkursach piękności z genetycznymi kobietami. I może one właśnie w nich powinnny startować, skoro przecież kobietami są tak samo jak genderki i na równych prawach?

Więc czy konkurs Miss Trans nie powinien mieć nieco innych kryteriów jednak? Z tego co wiem chyba ma - prawda?

Owszem, oczywiste jest, że należy starać się wygladać jak najbardziej jak genetyczna dla własnego bezpieczneństwa i w miarę komfortowego życia. Ale LGBT-owy konkurs piękności nie musi być przecież tak całkowicie oparty o heteronormę?

Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 14:00
[autor]
jul7 pisze:

Znam takie, które mogłyby konkurować w "zwykłych" konkursach piękności z genetycznymi kobietami. I może one właśnie w nich powinnny startować, skoro przecież kobietami są tak samo jak genderki i na równych prawach?

Więc czy konkurs Miss Trans nie powinien mieć nieco innych kryteriów jednak? Z tego co wiem chyba ma - prawda?

Owszem, oczywiste jest, że należy starać się wygladać jak najbardziej jak genetyczna dla własnego bezpieczneństwa i w miarę komfortowego życia. Ale LGBT-owy konkurs piękności nie musi być przecież tak całkowicie oparty o heteronormę?

Nie chodzi o to. Ale po prostu dziewczyny tam które występują, dla mnie osobiście, są po prostu szkaradne. Śmiesznie wyglądają i w ogóle. Wiem oczywiście zaraz obrońcczynie matki tereski mnie zjada, że nie moge tak mowic, ale coz. No są po prostu brzydkie. I nie chodzi o to, czy maja wygladac jak laski czy nie laski.

Całe te miss trans, to jedna wielka niewiadoma. Bo to jest miss, ale miss masz. Bo kto tam występuje? Proszę Was. Tak mowią, ze to ma oswajac z transpolciowoscia, ze to ma przyblizyc temat. Ale to moim zdaniem nie przyniesie efektu. Gdyby tam, startowaly takie laski jak np: Marina ktora tam wystepuje, czyli ts-ki ktore naprawde ladnie i wiarygodnie wygladaja to ok, ale HELLO tam wystepuje faceci po 50 ktorzy czasowo sie przebieraja, albo takie pieknosci, ze na widok kilka moich znajomych malo co nie spadlo z krzesla. I to ma przyblizyc temat? Nie kochani. To jedynie uswiadomi spoleczenstwu, ze osoby trans, to dojrzali faceci ktorym na starosc odwaliła szajba i postanowili nosic kiecki. To nie jest miss transseksualistow. To jest miss LGBT. I tyle w temacie. Mam nadzieje, ze nie bedzie tego w tv, bo jak bedzie, to na pewno nam osobom transseksualnym to nie przyniesie plusów.

Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 14:29
[autor]
moniczka pisze:
jul7 pisze:

Nie chodzi o to. Ale po prostu dziewczyny tam które występują, dla mnie osobiście, są po prostu szkaradne. Śmiesznie wyglądają i w ogóle. Wiem oczywiście zaraz obrońcczynie matki tereski mnie zjada, że nie moge tak mowic, ale coz. No są po prostu brzydkie. I nie chodzi o to, czy maja wygladac jak laski czy nie laski.

Całe te miss trans, to jedna wielka niewiadoma. Bo to jest miss, ale miss masz. Bo kto tam występuje? Proszę Was. Tak mowią, ze to ma oswajac z transpolciowoscia, ze to ma przyblizyc temat. Ale to moim zdaniem nie przyniesie efektu. Gdyby tam, startowaly takie laski jak np: Marina ktora tam wystepuje, czyli ts-ki ktore naprawde ladnie i wiarygodnie wygladaja to ok, ale HELLO tam wystepuje faceci po 50 ktorzy czasowo sie przebieraja, albo takie pieknosci, ze na widok kilka moich znajomych malo co nie spadlo z krzesla. I to ma przyblizyc temat? Nie kochani. To jedynie uswiadomi spoleczenstwu, ze osoby trans, to dojrzali faceci ktorym na starosc odwaliła szajba i postanowili nosic kiecki. To nie jest miss transseksualistow. To jest miss LGBT. I tyle w temacie. Mam nadzieje, ze nie bedzie tego w tv, bo jak bedzie, to na pewno nam osobom transseksualnym to nie przyniesie plusów.

Moniczko
Zamieść proszę swoje zdjęcia. Powiem Ci czy jesteś śliczna, naturalna i wiarygodna, czy po prostu śmiesznie, jak facet, któremu szajba odbiła, że łyka prochy i każe do siebie mówić "Moniczka".
:)
J.B.
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 14:36
[autor]
Dodajmy jeszcze że w większej części to nie są dziewczyny ale przebrani faceci. A co do oceniania to chyba jak na każdych wyborach miss, liczy się ładna twarz, zgrabna figura, gracja poruszania się, kobiecy melodyjny głos i jakiś talent.
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 15:00
[autor]
Regulamin  Miss Trans jasno określa kto może startować w konkursie:
O tytuł Miss Trans ubiegać się będą kandydatki, które urodziły się jako mężczyźni i reprezentują kobiecy wizerunek. Są to osoby transpłciowe: transseksualistki, osoby transgenderowe i transwestyci podwójnej roli.  

Jeśli zatem któraś z kandydatek Wam nie odpowiada, nie głosujcie na nią i po sprawie.
J.B.
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 15:05
[autor]
julita_borowska pisze:

Moniczko
Zamieść proszę swoje zdjęcia. Powiem Ci czy jesteś śliczna, naturalna i wiarygodna, czy po prostu śmiesznie, jak facet, któremu szajba odbiła, że łyka prochy i każe do siebie mówić "Moniczka".
J.B.

Zdjęcie chyba dałam kiedyś do galeri zdjęć w szafie. A co do mnie to: Nie jestem śliczna, jestem naturalna(nie robiłam żadnych operacji, zabiegów) wiarygodna nie jestem. Co do drugiego to pewno się zgodzę, szajba mi odbiła. Bo jak to nazwac inaczej :)

KWI KWI :))

I nie każe nikomu tak do siebie mówić, mowi ten kto chce. Tak wiec kochana Julitko, kulą w płot, jak to mówią :))

Ja jedynie oceniam. Nie chodzi tu o mnie, tylko o to co sobie myślę. Kiedy moj ojciec krzyczy, na pilakrzy ze to patafiany grac nie potrafia, sam tez grac nie umie. Ale wyraza opinie. No i o to chodzi. Tak wiec, bez wrzut personalnych prosze :)))

Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 15:10
[autor]
moniczka pisze:
julita_borowska pisze:

Moniczko
J.B.

Zdjęcie chyba dałam kiedyś do galeri zdjęć w szafie. A co do mnie to: Nie jestem śliczna, jestem naturalna(nie robiłam żadnych operacji, zabiegów) wiarygodna nie jestem. Co do drugiego to pewno się zgodzę, szajba mi odbiła. Bo jak to nazwac inaczej :)

KWI KWI :))

I nie każe nikomu tak do siebie mówić, mowi ten kto chce. Tak wiec kochana Julitko, kulą w płot, jak to mówią :))

Ja jedynie oceniam. Nie chodzi tu o mnie, tylko o to co sobie myślę. Kiedy moj ojciec krzyczy, na pilakrzy ze to patafiany grac nie potrafia, sam tez grac nie umie. Ale wyraza opinie. No i o to chodzi. Tak wiec, bez wrzut personalnych prosze :)))

Wyrażając o kimś opinię dajesz tym samym przyzwolenie na krytykę własnej osoby.
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 15:19
[autor]
Oj tu bym  polemizowała bo czy morderca też daje w ten sposób przyzwolenie aby odebrać mu życie w ramach kary? Nie! Choć moim zdaniem właśnie tak powinno się postąpić.
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 15:26
[autor]

Normalnie opadają mi członki :) - to są wybory Miss Trans opis wymagań jest podany. Czy ktoś napisał, że to konkurs piękności? Jeśli Wam siętak przez moment wydawało to znaczy że kandydatki są rzeczywiście ładne bo jakbym ja "się wykandydowała" to wtedy nikomu by do głowy nie wpadło że konkurs ma coś wspólnego z Miss Piękności :)

Dla mnie jest większa wada tego konkursu - nie ma konkurencji "Wystąpienie w futrach kąpielowych" a ponieważ ja chciałabym aby ktoś w końcu docenił moje prawdziwe piękno, nieskrępowane żadnymi szmatami to w buncie nie kandyduję :)

No i dzięki temu nie muszę sobie na wierzchu dłoni kółka wygolić żeby mnie tam mogli całować Panowie z Dżiri. (Tu powinno być głośne westchnięcie Panów z Dziri że ich to ominęło)  Ale kto mnie zna to wie, że mam w sobie DUŻOOOO WEWNĘTRZNEGO piękna i wyglądam całkiem wiarygodnie - do tej pory nikt przy legitymowaniu mnie nie miał kłoptów ze ustaleniem że ja to ja :) :) :) :) :) tylko się kurna jak jeden mąż "zaspiskowali" żeby mówić do mnie "proszę pana" Buce !!!! :)

A tak na poważnie  -  duzo genetycznych jest brzydszych od tych kanydatek

Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 15:28
[autor]
julita_borowska pisze:
moniczka pisze:
jul7 pisze:

Moniczko
J.B.
Przykro sie czyta tak bezczelne komentarze.
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 15:31
[autor]
barbwire pisze:
Dodajmy jeszcze że w większej części to nie są dziewczyny ale przebrani faceci. A co do oceniania to chyba jak na każdych wyborach miss, liczy się ładna twarz, zgrabna figura, gracja poruszania się, kobiecy melodyjny głos i jakiś talent.

Masz jakas misje w przekonywaniu calego swiata, ze jestes bardziej tru niz Ci "przebrani faceci"? Moze czas przyjac do wiadomosci, ze nie kazdy decyduje sie na leczenie, a wyglad nie zmienia tego kim jestesmy a jedynie moze nam ulatwic zycie w zgodzie ze soba.

Co temat to podobne pieprzenie, zal czytac.

Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 15:39
[autor]
Przecież to wybory miss TRANS, a nie wybory miss prawdziwych kobiet urodzonych w złym ciele. Nie wiem więc o co te krzyki :|
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 15:56
[autor]
fizia pisze:

Jeśli Wam siętak przez moment wydawało to znaczy że kandydatki są rzeczywiście ładne bo jakbym ja "się wykandydowała" to wtedy nikomu by do głowy nie wpadło że konkurs ma coś wspólnego z Miss Piękności :)

Dla mnie jest większa wada tego konkursu - nie ma konkurencji "Wystąpienie w futrach kąpielowych" a ponieważ ja chciałabym aby ktoś w końcu docenił moje prawdziwe piękno, nieskrępowane żadnymi szmatami to w buncie nie kandyduję :)

No i dzięki temu nie muszę sobie na wierzchu dłoni kółka wygolić żeby mnie tam mogli całować Panowie z Dżiri. (Tu powinno być głośne westchnięcie Panów z Dziri że ich to ominęło) 

To może urządzimy wewnętrzne, transfuzyjne głosowanie. Fiziu oddałbym na Ciebie mój jakże cenny głos. I to nie ze względu na futro kąpielowe. :)
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 15:59
[autor]
moze udział tez wezmą metroseksualni faceci bo coraz bardziej przypominaja kobiety
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 16:01
[autor]
niunia28 pisze:
moze udział tez wezmą metroseksualni faceci bo coraz bardziej przypominaja kobiety
z pierwszej czy z drugiej nitki metra? (druga dziś dostała gratisową dziurę, więc sądzę, że ci faceci bedą bardziej miss, niż ci z pierwszej)
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 16:16
[autor]
niewiem z której nitki jestes ale pewnie ciezkie bedzisz miała zycie jak ona
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 16:29
[autor]
niunia28 pisze:
Nie wiem z której nitki jesteś ale pewnie ciężkie będziesz miała życie jako on.
Pewnie masz rację, nie będę się kłóciła, bo jeszcze coś wykrakam.
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 17:10
[autor]

nie chciałam nikogo tu urazic nie jest to moim celem czasami mnie razi co tu sie wypisuje jak niektóre osoby sie tu zachowują ciekawe czy w ralny zyciu tez takie elokwentne sa w roznych sytuacjach.

Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 18:12
[autor]
Tak czy siak są to wybory miss i kandydatki powinny pokazać zdecydowanie coś więcej niż umalowana buźka w peruce na jednej fotce. Obejrzycie sobie Urodzeni w obcym ciele. Tam są wybory.Te tu to sorka ale parodia. Jedna fotka dwa zdania opisu. W 21 wieku stać nas chyba na coś więcej, np. jakieś krótkie filmy prezentujące kandydatki, jakieś z pół strony "kilka słów o mnie" i jakaś sesja foto linki do profili na FB np.
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 18:29
[autor]
nightmare pisze:
barbwire pisze:

Masz jakas misje w przekonywaniu calego swiata, ze jestes bardziej tru niz Ci "przebrani faceci"? Moze czas przyjac do wiadomosci, ze nie kazdy decyduje sie na leczenie, a wyglad nie zmienia tego kim jestesmy a jedynie moze nam ulatwic zycie w zgodzie ze soba.

Co temat to podobne pieprzenie, zal czytac.

To nie czytaj.

Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 18:45
[autor]
barbwire pisze:
Tak czy siak są to wybory miss i kandydatki powinny pokazać zdecydowanie coś więcej niż umalowana buźka w peruce na jednej fotce. Obejrzycie sobie Urodzeni w obcym ciele. Tam są wybory.Te tu to sorka ale parodia. Jedna fotka dwa zdania opisu. W 21 wieku stać nas chyba na coś więcej, np. jakieś krótkie filmy prezentujące kandydatki, jakieś z pół strony "kilka słów o mnie" i jakaś sesja foto linki do profili na FB np.

Barbwire
Spisz swoje sugestie ii prześlij do organizatorów konkursu.
Kto wie?..
Może uwzględnią je w regulaminie?
A może nawet zaproponują Ci miejsce wśród jurorów?
Jakby co możesz liczyć na moje poparcie.
J.B.
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 20:34
[autor]
itsme_a pisze:

To może urządzimy wewnętrzne, transfuzyjne głosowanie. Fiziu oddałbym na Ciebie mój jakże cenny głos. I to nie ze względu na futro kąpielowe. :)
Dla takich konkretnych facetów to jestem gotowa to futro  woskiem wyrwać albo nawet pęsetą wlos po włosku wyskubać jakby trzeba było :) Serce rośnie (czerwienię się)
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 20:48
[autor]
fizia pisze:
itsme_a pisze:

Dla takich konkretnych facetów to jestem gotowa to futro  woskiem wyrwać albo nawet pęsetą wlos po włosku wyskubać jakby trzeba było :) Serce rośnie (czerwienię się)

Fiziu
Pozwolisz mi się zająć tym futerkiem?
W imię przyjaźni Ci je wyskubię.
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 20:50
[autor]

Barbwire-

w tej całej zabawie chodzi też o to że licza się te osoby, które sie zgłosiły do konkursu. To jest po prostu taka impreza. To nie jest Miss Idealne Ciało tylko Miss Trans i w to pojęcie jak najbardziej wchodzą faceci z perukami i umalowani, jedni w sposób przypominajacy kobiety inni jak Clowny lub Drag Queens. O to tu chodzi. Również o odwagę do zapisania sie, pojechania tam i paradowania na scenie, pośród kamer i fleszy i zapewniam Cię że akurat te kandydatki które znam sa bliższe wyglądowi kobiety niż Drag Queen. Nie było przeciwskazań abyś i Ty wystartowała, urodę masz też niezłą i zbliżoną do cis kobiet więc spokojnie mogłabyś konkurować tam na scenie. Jeśli nie chcesz to weź tak z przymrużeniem oka przeczytaj co piszesz - siedzisz obrażona i krzyczysz że to wszystko nie tak, do kitu i w ogóle szmira....Zrób coś Twórczego - jesli zorganizujesz porównywalny rozmachem (czyli wg Ciebie marniutki)konkurs piekności czy inny to ja Ci obiecuję tu publicznie  - uświetnię (jesli zechcesz) ta impreze jako Drag Queen, choć wcale nie lubie wystepować w piórach i z cyrkowym make'upem.

Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 21:06
[autor]
Ale przeciez to nie są wybory miss transseksualnych kobiet, tylko wybory miss trans wiec mnie dziwi zniesmaczenie coniektorych  tutaj ze w konkursie biora udzial faceci w damskich ciuchach.
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 21:07
[autor]
julita_borowska pisze:

Fiziu

Po pierwsze - no sorry ale czy Ty facet jesteś?

Po drugie - A co ja gęś jestem jakaś :) ( a jesli już jestem Gąską to raczej taką apetyczną, kragłą i kołysząca kuperkiem, do schrupania a nie do oskubania)

Po trzecie - Sama sobie naskubię i spiwór zrobię.

Po czwarte - Ty sobie oskub kota - one tak przymilnie robią Mrau :) :) :)

Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 21:08
[autor]
cytrynka pisze:
Ale przeciez to nie są wybory miss transseksualnych kobiet, tylko wybory miss trans wiec mnie dziwi zniesmaczenie coniektorych  tutaj ze w konkursie biora udzial faceci w damskich ciuchach.

Ano wiekszość osób tak jak Ty, to rozumie...innym się nie podoba :)
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 21:10
[autor]
fizia pisze:
julita_borowska pisze:

Fiziu

Po pierwsze - no sorry ale czy Ty facet jesteś?

Po drugie - A co ja gęś jestem jakaś :) ( a jesli już jestem Gąską to raczej taką apetyczną, kragłą i kołysząca kuperkiem, do schrupania a nie do oskubania)

Po trzecie - Sama sobie naskubię i spiwór zrobię.

Po czwarte - Ty sobie oskub kota - one tak przymilnie robią Mrau :) :) :)

Jak Ci nie pasuje skubanie, to może ogniem te pióra potraktuję, co?...
Oj pozwól.
No pliiiz.

Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 21:12
[autor]
fizia pisze:
cytrynka pisze:

Co znaczy w Waszym pojęciu "większość"?
Wypowiadajcie się za siebie i w swoim wyłącznym imieniu jako "ja", a nie większość".
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 22:57
[autor]

julita_borowska pisze:

Najbardziej żenujący jest fakt nieprzychylnych komentarzy płynących z naszego środowiska, zwłaszcza od osób, które na co dzień udzielają się na forum pod zupełnie innym nickiem, chwilowo zmieniając tożsamość, by móc komuś przywalić.

Jesli do mnie pijesz to powiem Ci ze pudlo Szerloku. IP to nie wszystko, za to slepa ufnosc w swoja kontrole jest zgubna. 

Co do samego tematu, to mimo mojej tolerancyjnosci ta impreza w obecnej formie mi sie nie podoba. Pomimo ze rok temu sama rozwazalam udzial. Wtedy jednak, tak jak duza czesc uczestnikow (wystarczy spojrzec na powod zgloszenia) potrzebowalam wyjsc z szafy, pokazac sie, zyskac pewnosc siebie i uczucie ze moge tak funkcjonowac w spoleczenstwie. Dzis to mam i na te impreze patrze inaczej. Jest to doskonala sposobnosc dla tych wszystkich osob, "swiezych" TSow, TV, TG i ja im tego odbierac nie chce.

Ale nie podoba mi sie promowanie tej imprezy pod wspolnym szyldem z TS i naglasnianie jej w mediach. Bo potem TSi, ktorzy ujawniamy sie srodowisku musimy czesto walczyc z pojeciem TSa jako osoby ktora wyglada jak facet, jest facetem i tylko sie przebiera w wyzywajace, wyuzdane ciuchy. 

Najbardziej podobaja mi sie Dorota i Marina, sa wg mnie najbardziej naturalne, na takie osoby moge zaglosowac, bo jesli przez ich pryzmat ja mam tlumaczyc komus kim jestem, to wiem ze wreszcie do spoleczenstwa bedzie dotrzec latwiej a nie trudniej...

Podsumowujac, robmy takie imprezy, ale we wlasnym zamknietym gronie. A jesli chcemy promowac sie w spoleczenstwie i oczekujemy akceptacji, to robmy to umiejetnie, a nie na hurra. Bo ta impreza jest dobra dla uczestniczek, ale niekoniecznie dla spoleczenstwa.

zmian: 1, ostatnia: maja - 2012.05.28, 23:02
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 23:04
[autor]
maja pisze:

julita_borowska pisze:

Jesli do mnie pijesz to powiem Ci ze pudlo Szerloku. IP to nie wszystko, za to slepa ufnosc w swoja kontrole jest zgubna. 

Co do samego tematu, to mimo mojej tolerancyjnosci ta impreza w obecnej formie mi sie nie podoba. Pomimo ze rok temu sama rozwazalam udzial. Wtedy jednak, tak jak duza czesc uczestnikow (wystarczy spojrzec na powod zgloszenia) potrzebowalam wyjsc z szafy, pokazac sie, zyskac pewnosc siebie i uczucie ze moge tak funkcjonowac w spoleczenstwie. Dzis to mam i na te impreze patrze inaczej. Jest to doskonala sposobnosc dla tych wszystkich osob, "swiezych" TSow, TV, TG i ja im tego odbierac nie chce.

Ale nie podoba mi sie promowanie tej imprezy pod wspolnym szyldem z TS i naglasnianie jej w mediach. Bo potem TSi, ktorzy ujawniamy sie srodowisku musimy czesto walczyc z pojeciem TSa jako osoby ktora wyglada jak facet, jest facetem i tylko sie przebiera w wyzywajace, wyuzdane ciuchy. 

Najbardziej podobaja mi sie Dorota i Marina, sa wg mnie najbardziej naturalne, na takie osoby moge zaglosowac, bo jesli przez ich pryzmat ja mam tlumaczyc komus kim jestem, to wiem ze wreszcie do spoleczenstwa bedzie dotrzec latwiej a nie trudniej...

Podsumowujac, robmy takie imprezy, ale we wlasnym zamknietym gronie. A jesli chcemy promowac sie w spoleczenstwie i oczekujemy akceptacji, to robmy to umiejetnie, a nie na hurra. Bo ta impreza jest dobra dla uczestniczek, ale niekoniecznie dla spoleczenstwa.

No podpisuje się pod tym.

A tak w ogóle to zabij w stół a nożyce się odezwą :>

Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 23:13
[autor]
julita_borowska pisze:
fizia pisze:
cytrynka pisze:

Co znaczy w Waszym pojęciu "większość"?
Wypowiadajcie się za siebie i w swoim wyłącznym imieniu jako "ja", a nie większość".
Julitko niektóre z nas maja takie duze dupy, ze dla nas to my jestesmy wiekszoscia :)
na górę strony  

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj