2014.01.31 Wrocław - grupa wsparcia dla trans. Ustalamy, co dalej z wrocławską grupą.

liczba postów: 3
UWAGA: Forum Trans-Fuzji zostało zamknięte. Tworzenie i edycja postów nie są już możliwe.

Wszystkich forumowiczów zapraszamy pod nowy adres: http://transpomoc.pl
do naszego własnego, społecznościowego, Wolnego Forum Transowego.

Zawartośc starego forum zostanie zapisana i przeniesiona w nowe miejsce w postaci archiwum.

na dół strony  
2014.01.31 Wrocław - grupa wsparcia dla trans, godz. 17:00 - Ustalamy, co dalej z wrocławską grupą?
zobacz komentowany artykuł
Re: 2014.01.31 Wrocław - Ustalamy, co dalej z grupą? 2014.01.26, 18:42
[autor]
Dzwoniła do mnie szefowa Towarzystwa Wspierania Rodziny, w którego siedzibie mamy możliwość się spotykać i poinformowała, że w związku ze spadającą frekwencją trzeba by ustalić, czy ludzie nadal są zainteresowani wrocławską grupą, a jeśli tak, to w jakiej postaci (bo może jej czegoś np. brakuje).

Kobieta nie wydaje się być nastawiona anty, bo wręcz sugerowała, że gdyby było zainteresowanie jakimiś dodatkowymi spotkaniami organizowanymi w innym celu / formule, to nie ma problemu, żeby ich było nawet więcej niż mniej. Byle tylko ktoś na nie przychodził, korzystał i żeby było widać, że to jest komuś potrzebne.

Mam zatem prośbę, żeby ci z was, którzy są zainteresowani dalszym istnieniem grupy we Wrocławiu, podeszli na najbliższe i wyrazili swoją opinię. Przyznam, sama od kilku miesięcy tam nie byłam i sama się na najbliższe wybieram, żeby ustalić z waszym i kierownictwa TWR, co dalej.
zmian: 1, ostatnia: freja - 2014.01.26, 18:44
Re: 2014.01.31 Wrocław - Ustalamy, co dalej z grupą? 2014.01.27, 08:38
[autor]
Hej to jak jest ostatniego spodkanie grupy też chciałabym przyjść :-)
Stanisia :-)

na górę strony  

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj