2013.08.03 Warszawa – Trans Wieczorek

liczba postów: 14
UWAGA: Forum Trans-Fuzji zostało zamknięte. Tworzenie i edycja postów nie są już możliwe.

Wszystkich forumowiczów zapraszamy pod nowy adres: http://transpomoc.pl
do naszego własnego, społecznościowego, Wolnego Forum Transowego.

Zawartośc starego forum zostanie zapisana i przeniesiona w nowe miejsce w postaci archiwum.

na dół strony  
2013.08.03 Warszawa – Trans Wieczorek
zobacz komentowany artykuł
Re: 2013.08.03 Warszawa – Trans Wieczorek 2013.07.25, 14:02
[autor]
Pieknie chciałbym przybyć !!!!!!!!

Mam bieliznę, sukienki/spódnice, rajstopy - chęc mam ale strs wielki bo niekt poza samym mną mnie nie widział w takim stroju. 
Pomóżcie 

PS. Ja mam zasade podobną do Antyfaceta
Re: 2013.08.03 Warszawa – Trans Wieczorek 2013.07.25, 14:54
[autor]

Przyjdź, na takich imprezach to prawie wszyscy w kieckach chodzą...albo dawniej chodzili :) W spodniach też możesz przyjść (nie trzeba nóg golić) ja też się pierwszy raz obawiałam, że tam jacyś zboczeńcy będą, że będą się przystawiali itd. Na szczęście okazało się, że to zwykli przecietni ludzie, jak ja. No i niestety się nie przystawiali, choć przez pół drogi na trans party powatrzałam sobie fomułkę jak będę odmawiała udając speszoną  :) :) :)    Dobra, teraz na poważnei , bo tak sobię jadę - mam od wczoraj takie przeddepresyjne poczucie humoru - nie pękaj, przychodź, wpierw możesz przyjść w spodniach a jak uznasz, że jednak jest OK to sie przebierzesz choćby w ubikacji (nie jest to idealna garderoba ale też można) Warto po prostu  przyjść dla spotkania fajnych ludzi.

Re: 2013.08.03 Warszawa – Trans Wieczorek 2013.07.25, 18:59
[autor]
Ja nei mówie o goleniu nóg, tylko poprostu załozyć kieckę,rajtki do tego jakiś fajową bluzeczkę i sie poprostu pobawić. 
Ba po prostu pobawić, wiesz to teżą jak na mnie wywiera emocje bo nie to że sam siebie sie wstydze bo w domu mam 50 % damskich ubrań, ale samo to że ktoś mnie zobaczy w nich i wiem że będzie tam przyjaźnie ale samo to że o np. ktoś spojrzy se albo na kieckę, czy na rajstki
Re: 2013.08.03 Warszawa – Trans Wieczorek 2013.07.25, 20:30
[autor]

Kobiety jakoś to znoszą, że noszą babskie ciuchy całe dnie i lata i że TO WIDAĆ :)  Po to je ubierzesz żeby było widać, Ciebie, żeby inni widzieli Ciebie tak jak chcesz aby Cię widzieli.  

Jeśli podoba Ci się chodzenie w takich ciuchach to przyjdź i chodź, tak jak chcesz. Jednym z pozytywów transparty jest to , ze to jest dobre i bezpieczne miejsce do ubrania się jak chcesz i nie bycia za to wyśmianym. nawet jakbyś popylała w lateksowym stroju płetwonurka z pękiem pawich piór w ... :) to i tak nikt Cię nie wyrzuci, Czy wyśmieje,  jednak możesz wtedy liczyć na ponadprzeciętne zainteresowanie :)  . Jak jesteś nieśmiała to ubierzesz się zwyczajnie jak babka na co dzień (lub na imprezę) i baw się.

Ulica jest dla początkujących osób trans (urodzonej jako faceci ) dosyć wyzywającym miejsce do weryfikacji uzdolnień do kreowania kobiecego wizerunku , ale na transparty to czasem więcej niż połowa osób miała kiedyś takie dylematy jak Ty, więc się nie martw.

Jak będzie upał to te rajstopy mogą być mało praktyczne ale ... co ma do przyjemności chwili pogoda- ubierzesz co chcesz  

zmian: 1, ostatnia: fizia - 2013.07.25, 20:34
Re: 2013.08.03 Warszawa – Trans Wieczorek 2013.07.26, 14:26
[autor]
Wiesz mi to ogólnie nie przeszkadza kiecki, czy innego modneo fajnego ciuszka /

Dodatkowym dreszczykiem emocji jest fakt że mogę sie jawnie pokazać tak, porozmawiać z kimś i po prostu całkiem ciekawie. 

Mam takie fajowe leginsiki z Lidla 3/4 z Lidla może i je wezmę. Albo sukienkę jakąś.
Re: 2013.08.03 Warszawa – Trans Wieczorek 2013.07.26, 18:39
[autor]

Weż jakieś fajne "babskie" ciuchy ;)

Re: 2013.08.03 Warszawa – Trans Wieczorek 2013.07.27, 06:36
[autor]
Oj wezmę wezmę, ale najfajniejsze jest to że w naszym mieści jest sporo sklepów z urzywaną odierza i naprawdę uwierszcie mi że za kilka groszy można sie ubrac ciekawie i całkiem fajowo.

Dla mnie ciuch kupiony za np. 5 zł to szaleństwo jak są sklepiki ze mozna perełki kupić nawet po 1 zł :)
Re: 2013.08.03 Warszawa – Trans Wieczorek 2013.07.27, 08:59
[autor]
Oj tak mam taką w Wawce sieć second hand'ów przez która często i gęsto popadam w stan bliski bankructwa. Aczkolwiek nie ukrywam, że wolę kupować w sh bo mogę tam znaleźć ubrania których nie dostanę w takim typowym "galerianym" sklepie. 
Wpadaj na imprezę przy odrobinie pecha trafisz na mnie i zanudzę Cię suchymi żartami.
Re: 2013.08.03 Warszawa – Trans Wieczorek 2013.07.27, 15:34
[autor]
Teraz to co jakiś czas dodawał bede zdjęcia tutaj na maxmodels.pl
Moje dzisiejsze zdjęcie.

Zuzo ja jak przyjadę to na pewno będe od samiutkiego początku aby na spokojnie sie zaklimatyzować, jak pisałem wcześniej stres mam przeogromny, chęci wielkie na przybycie i wyluzowanie się, ale emocji nie zabraknie na bank. 
jak założe kieckę/sukienkę i bede miał wyjść to tak sie zestresuje że SZOK.

A jak mnie poznasz ze ja to ja. Jak ja ciebie nie widziałęm na gałki oczne
Re: 2013.08.03 Warszawa – Trans Wieczorek 2013.07.27, 18:09
[autor]
Mnie łatwo poznać... ale to nie mnie pytaj o szczegóły.
Trans Wieczorek 2013.08.02, 22:22
[autor]
Ja częściowo już prawie gotowy jestem na debiut na takim spotkaniu/imprezie, choć nie ukrywam ze stres mam ogromny, ale jakoś dam radę. jeszcze tylko musze se naszykować jakieś kabaretki bądz leginsy koronkowe zakupiłem jakaś opcja sie pojawi i sie spotkamy :)
Ja dla picu już wcześniej bede aby złapać klimat. 
Re: 2013.08.03 Warszawa – Trans Wieczorek 2013.08.03, 06:37
[autor]

Ja też się wybieram i też będę wcześniej. Ale jeszcze wcześniej lecę do Arkadii na mały trans-spacerek. Czy któraś z pań się przyłączy ?

Marlena

Re: 2013.08.03 Warszawa – Trans Wieczorek 2013.08.09, 10:41
[autor]
ja mam pytanie wybieram sie 17.08 do wawa z moim partnerem, i rozgladam sie za klubem lub jakas impreza dla trans gdzie z moim facetem moglibysmy przyjsc ,potanczyc, pobawic
na górę strony  

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj