2013.01.21 Kraków - ODWOŁANE Spotkanie Grupy Wsparcia dla osób transpłciowych

liczba postów: 6
UWAGA: Forum Trans-Fuzji zostało zamknięte. Tworzenie i edycja postów nie są już możliwe.

Wszystkich forumowiczów zapraszamy pod nowy adres: http://transpomoc.pl
do naszego własnego, społecznościowego, Wolnego Forum Transowego.

Zawartośc starego forum zostanie zapisana i przeniesiona w nowe miejsce w postaci archiwum.

na dół strony  
2013.01.21 Kraków - Spotkanie Grupy Wsparcia dla osób transpłciowych
zobacz komentowany artykuł
Re: 2013.01.21 Kraków - Spotkanie Grupy Wsparcia dla osób trans 2013.01.14, 14:44
[autor]
Mało brakowało, a bym dzisiaj klamkę pocałowała :P Szczęście ,że mnie koleżanka w porę uprzedziła :D
Re: 2013.01.21 Kraków - Spotkanie Grupy Wsparcia dla osób trans 2013.01.15, 10:22
[autor]
a jak ktoś jest zupełnie nowy, świeżynek, trochę skrępowany to może przyjść bez problemu i bez obawy dziwnych spojrzeń?? nigdy nie byłem na takim spotkaniu a chyba potrzebuje....chciałbym się przełamać i pójść....dużo tam przychodzi ludzi? to jest stała ekipa czy dochodzą nolwe osoby?
pozdrawiam, Błażej
Re: 2013.01.21 Kraków - Spotkanie Grupy Wsparcia dla osób trans 2013.01.15, 18:36
[autor]
Nie ma dużo osób i nie ma też stałego składu, przychodzi, kto akurat potrzebuje. Ja raczej będę. Z Nowej Huty nie mam daleko na Bracką. Można przyjść bez problemu, każdy "świeżynek" zawsze mile widziany. 
Jak mieszkałam w Warszawie, to raz na jakiś czas przychodziłam na spotkania warszawskie. Też się bałam na początku, ale było bardzo spokojnie i przyjaźnie. I można porozmawiać o wszystkim, dowiedzieć się gdzie i co... A nawet jak się chce, to i o intymnych sprawach, a czasem trzeba o tym pogadać z kimś rozumiejącym.
zmian: 1, ostatnia: nina - 2013.01.15, 18:42
Re: 2013.01.21 Kraków - Spotkanie Grupy Wsparcia dla osób trans 2013.01.21, 03:49
[autor]

Re: 2013.01.21 Kraków - Spotkanie Grupy Wsparcia dla osób tr 2013.01.22, 07:43
[autor]
dwiekalorie pisze:

Ten kciuk mial znaczyc ze spotkanie grupy wsparcia jest odwolane?
na górę strony  

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj