2012.09.28 Wrocław - grupa wsparcia dla trans, godz. 17:00

liczba postów: 19
UWAGA: Forum Trans-Fuzji zostało zamknięte. Tworzenie i edycja postów nie są już możliwe.

Wszystkich forumowiczów zapraszamy pod nowy adres: http://transpomoc.pl
do naszego własnego, społecznościowego, Wolnego Forum Transowego.

Zawartośc starego forum zostanie zapisana i przeniesiona w nowe miejsce w postaci archiwum.

na dół strony  
2012.09.28 Wrocław - grupa wsparcia dla trans, godz. 17:00
zobacz komentowany artykuł
Re: 2012.09.28 Wrocław - grupa wsparcia dla trans, godz. 17:00 2012.09.28, 14:01
[autor]
Zapraszamy serdecznie ]:->
Re: 2012.09.28 Wrocław - grupa wsparcia dla trans, godz. 17:00 2012.09.28, 15:02
[autor]
transtory pisze:
Wiem że będziesz ty i Maciek. :P
Re: 2012.09.28 Wrocław - grupa wsparcia dla trans, godz. 17:00 2012.09.28, 22:48
[autor]
magdalena pisze:
transtory pisze:

a już zacierałam rączki, że ty będziesz a tu klops ;<

Oczywiscie nic negatywnego nie mam na mysli, chcialam cie poznac szkoda ze nie wyszlo. Nastepnym razem jak cos to zawsze nocleg mozna ci zalatwic, np u mnie, tylko ze nie wiem czy bys sie nie bala z taka psychopatką spac pod jednym dachem :D

Re: 2012.09.28 Wrocław - grupa wsparcia dla trans, godz. 17:00 2012.09.29, 06:48
[autor]
transtory pisze:
magdalena pisze:
transtory pisze:

a już zacierałam rączki, że ty będziesz a tu klops ;<

Oczywiscie nic negatywnego nie mam na mysli, chcialam cie poznac szkoda ze nie wyszlo. Nastepnym razem jak cos to zawsze nocleg mozna ci zalatwic, np u mnie, tylko ze nie wiem czy bys sie nie bala z taka psychopatką spac pod jednym dachem :D

Bardzo bardzo chciałam byc a jak mi Maciek napisał że "będzie ta Monika z którą się kłócę na forum" to już tym bardziej było mi żal że nie mogłam. :/
Bo to że tutaj na forum mamy odmienne zdania na różne tematy to normalne bo w sumie jesteśmy całkowicie innymi ludźmi, a łączy nas tylko to że jesteśmy TS.

Tu nie chodziło o nocleg, do domu bym wróciła. Nie wyszło mi z dojazdem... ale nie poryczałam się. ;p
Żałowałam bardzo bo sama Maćka ogromnie do pójścia na grupę namawiałam, tak samo jak namawiałam go usilnie aby założył konto na tym forum i zaczął szukać informacji. Jeszcze przedwczoraj zaatakowałam go smsami czy będzie i wczoraj wysłałam mu na gadu link do spotkania z dojazdami tramwajów od dworca na Mikołajowie.

Mam nadzieję że on się nie wystraszył i było ok.
Właśnie jak Maciek? Pewnie był mocno zestresowany?
Re: 2012.09.28 Wrocław - grupa wsparcia dla trans, godz. 17:00 2012.09.29, 07:45
[autor]

No ja ogólnie to na forum taka pyskata jestem, a w rl potulna jak koteczek :) czasami tylko pazurki wystawiam, ale to już trzeba się postarać. Na grupie było ok, wiadomo, pierwsza grupa to zawsze stres, ale myśle, że to dobry krok dla każdego kto jeszcze nie jest pewny, zastanawia się.

No nic, grupa za miesiąc kolejna, to moze się zobaczymy w większym gronie :)

Re: 2012.09.28 Wrocław - grupa wsparcia dla trans, godz. 17:00 2012.09.29, 07:57
[autor]
transtory pisze:

No ja ogólnie to na forum taka pyskata jestem, a w rl potulna jak koteczek :) czasami tylko pazurki wystawiam, ale to już trzeba się postarać. Na grupie było ok, wiadomo, pierwsza grupa to zawsze stres, ale myśle, że to dobry krok dla każdego kto jeszcze nie jest pewny, zastanawia się.

No nic, grupa za miesiąc kolejna, to moze się zobaczymy w większym gronie :)

Ja też na forum jestem odważna (tak jak każdy w internecie) a w realu grzeczna i nieśmiała.

Maciek bardzo się boi. On by bardzo chciał tylko boi się że to wszystko się nie uda. Od samego początku zależało mi aby on spotkał się w realu z innymi k/mami. Dlatego też ciągnęłam go na grupę. Mam nadzieję że pogadał z jakimś chłopakiem.
Re: 2012.09.28 Wrocław - grupa wsparcia dla trans, godz. 17: 2012.09.29, 16:22
[autor]
magdalena pisze:
Maciek bardzo się boi. On by bardzo chciał tylko boi się że to wszystko się nie uda. Od samego początku zależało mi aby on spotkał się w realu z innymi k/mami. Dlatego też ciągnęłam go na grupę. Mam nadzieję że pogadał z jakimś chłopakiem.
Jak każdy (no w każdym razie wielu) na początku. Gadał ze wszystkimi, a na koniec jeszcze ze mną, bo wyszło, że mamy prawie godzinę pociągiem w tą samą stronę. Następnym razem powinien być Maks, to go pewnie weźmie w obroty ;)
Re: 2012.09.28 Wrocław - grupa wsparcia dla trans, godz. 17: 2012.09.29, 16:50
[autor]
freja pisze:
magdalena pisze:
Jak każdy (no w każdym razie wielu) na początku. Gadał ze wszystkimi, a na koniec jeszcze ze mną, bo wyszło, że mamy prawie godzinę pociągiem w tą samą stronę. Następnym razem powinien być Maks, to go pewnie weźmie w obroty ;)
To niech go weźmie w obroty. :)
Zależało mi aby on trafił na tą grupę i pogadał z innymi trans zwłaszcza z K/Mami, jak z nim piszę na gadu to on raz chce iść dalej a na drugi dzień że wszystko jest do du....
Re: 2012.09.28 Wrocław - grupa wsparcia dla trans, godz. 17: 2012.09.29, 18:41
[autor]
No ładnie obgadują mnie. Nie no cieszę się, że byłem, ale muszę przemyśleć, czy na pewno pójdę na kolejną, czuje się dość specyficznie. Było bardzo fajnie, ale chyba zbyt się pośpieszyłem.
zmian: 1, ostatnia: macius - 2012.09.29, 19:05
Re: 2012.09.28 Wrocław - grupa wsparcia dla trans, godz. 17:00 2012.09.29, 20:33
[autor]
o kurde, a ja nawet nie wiedziałem, że jakiekolwiek spotkanie jest. ale ja to tam młody wiec i tak kto y tam gadac ze mną chciał :D
Re: 2012.09.28 Wrocław - grupa wsparcia dla trans, godz. 17: 2012.09.30, 06:57
[autor]
macius pisze:
No ładnie obgadują mnie. Nie no cieszę się, że byłem, ale muszę przemyśleć, czy na pewno pójdę na kolejną, czuje się dość specyficznie. Było bardzo fajnie, ale chyba zbyt się pośpieszyłem.
I to jeszcze ja tu Ci tak tyłek obrabiam. :D

Możesz mnie bez skrępowania teraz za to zjechać na gadu. :)
Re: 2012.09.28 Wrocław - grupa wsparcia dla trans, godz. 17: 2012.10.04, 00:06
[autor]

Hej chłopcy i dziewczęta. 

Będzie ta impreza w H2o (piątek/sobota), co mówiliśmy o niej na grupie? Ja bym się z chęcią wyrwał z domu xd. 

Re: 2012.09.28 Wrocław - grupa wsparcia dla trans, godz. 17: 2012.10.06, 18:45
[autor]
Macius daj jakieś namiary na siebie - nie było mnie na necie więc nie odpisałem, tak to bym odpisał(na grupie też nie ale nieistotne :D). Z tego co wiem była wczoraj, dzisiaj też jest ale już pewnie tego nie przeczytasz. Jak podasz namiary to przed kolejną poinformuje ;)
Re: 2012.09.28 Wrocław - grupa wsparcia dla trans, godz. 17: 2012.10.20, 22:33
[autor]

Czy ktoś wie, czy będzie grupa wsparcia w tym miesiącu (w następny piątek)? 

Ps.:

Dane kontaktowe mam w profilu xd.

Re: 2012.09.28 Wrocław - grupa wsparcia dla trans, godz. 17: 2012.10.21, 01:10
[autor]
Pewnie będzie. W poniedziałek się oficjalnie potwierdzi.
na górę strony  

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj