2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17

liczba postów: 19
UWAGA: Forum Trans-Fuzji zostało zamknięte. Tworzenie i edycja postów nie są już możliwe.

Wszystkich forumowiczów zapraszamy pod nowy adres: http://transpomoc.pl
do naszego własnego, społecznościowego, Wolnego Forum Transowego.

Zawartośc starego forum zostanie zapisana i przeniesiona w nowe miejsce w postaci archiwum.

na dół strony  
2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17
zobacz komentowany artykuł
Re: 2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17 2011.01.20, 21:38
[autor]

Uwaga:)

Z przyjemnością mam możliwość ogłosić, że wrocławska grupa wparcia startuje już w lutym. Przybywajcie ze wszystkich zakątków woj. Dolnośląskiego, a szczególnie z Wrocławia:)

Na spotkaniu oprócz psycholożki będą też dwie osoby współprowadzące: Maks k/m i Freja m/k.

Salę, w której będą spotkania dziś obejrzałam - bardzo ładna i miła, na pewno będzie Wam tam przytulnie. 

Re: 2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17 2011.01.20, 23:16
[autor]

Bardzo się cieszę!

Mam pytanie, odnośnie wyglądu. Jak mam się ubrać? Raczej nie moge wyjsć z domu w kobiecym ubraniu, z drugiej strony chciałabym się czuć sobą. Można na miejscu cos ubrac czy raczej nie? Nigdy nie byłam na takim spotkaniu stąd pytanie.

Re: 2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17 2011.01.21, 01:11
[autor]
Jest tam łazienka, więc chyba możesz się przebrać na miejscu, jeśli chcesz.
Re: 2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17 2011.01.23, 17:24
[autor]
Ja chętnie też przyjadę choć nie jestem ani z Wrocławia ani
z Dolnośląskiego , też nigdy nie byłam na takim spotkaniu.
Także zastanawiam się jak się ubrać ,jak się zachować jak
się odnalezć w takiej sytuacji mam wiele pytań i wątpliwości.
Przez internet łatwo się pisze ,bo nikt cie nie widzi ,
nikt cie nie zna ,a takie spotkanie ułatwi wyjście z szafy ,
choć nie wiem czy na tym spotkaniu.
A jak czytam doświadczenia innych po takim spotkaniu ,
to wiem że warto .
Mam nadzieje że nikt nie będzie miał nic przeciwko jak bym
przyjechała z żoną , (jest dla mię dużym wsparciem a w sumie jedynym )
Jakby ktoś miałby jakieś wskazówki to moje G-G 32937823
Re: 2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17 2011.01.23, 19:25
[autor]
angela pisze:
Także zastanawiam się jak się ubrać ,jak się zachować jak
się odnalezć w takiej sytuacji mam wiele pytań i wątpliwości.
Przez internet łatwo się pisze ,bo nikt cie nie widzi ,
nikt cie nie zna ,a takie spotkanie ułatwi wyjście z szafy ,
choć nie wiem czy na tym spotkaniu.
Każdy oczywiście chciałby wyglądać jak najlepiej, natomiast nikt nikogo z wyglądu i ubioru rozliczać nie zamierza (zwłaszcza w takim miejscu). Osobiście zamierzam się tam pojawić w swoim typowym wcieleniu, czyli gdzieś pomiędzy podstarzałym studenciakiem, a początkującą czarownicą

W tego typu spotkaniach chodzi również o to, żeby móc wreszcie (niekiedy pierwszy raz) pobyć sobą, mówić o swoich problemach i ubierać się tak, jak ci akurat jest najwygodniej, bez konieczności oglądania się na cudze oczekiwania i martwienia cudzą opinią. Ubierz się tak, by czuć się możliwie najswobodniej, niezależnie od tego, czy to będzie ubiór typowo męski, typowo kobiecy, czy coś gdzieś pomiędzy.

angela pisze:
Mam nadzieje że nikt nie będzie miał nic przeciwko jak bym
przyjechała z żoną
W żadnym razie. Pod warunkiem, że twoja żona będzie wiedzieć, gdzie idzie i z kim się może spotkać. Nie zakładam, że tak akurat zamierzasz zrobić, ale nie polecam rzucania z zaskoczenia na głęboką wodę metodą: chodź kochanie w takie jedno miejsce, spotkasz fajnych ludzi i na pewno ci się spodoba
zmian: 1, ostatnia: freja - 2011.01.24, 08:22
Re: 2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17 2011.01.23, 21:15
[autor]
Freja żona wie na co się pisze jestem z nią szczera , a i dzięki za rozmowę na gg pomogła (rozwiała wątpliwości ) Dzięki.
Re: 2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17 2011.01.26, 15:19
[autor]
A co z partnerkami? Też mogą zaglądnąć ?
Re: 2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17 2011.01.26, 18:09
[autor]
ina pisze:
A co z partnerkami? Też mogą zaglądnąć ?
Tak, zapraszamy
Re: 2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17 2011.02.10, 23:29
[autor]
Dwa dni strach i emocje , ale wiem że lepiej spróbować i żałować , niż żałować że się nie próbowało , liczę że moje życie nabierze sensu . Bo ma mam dość , nie wiedząc co działać dalej liczę na rozmowę z panią Agnieszka Nomejko
Re: 2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17 2011.02.11, 15:43
[autor]
angela pisze:
Dwa dni strach i emocje

Ze swojej strony obiecuję, że jutro - wyjątkowo - mogę nie gryźć
Re: 2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17 2011.02.11, 21:09
[autor]

To dobrze , ale bardziej chodziło mi o strach przed nieznanym  .

Bo Ja ogólnie boję się tylko dwóch rzeczy 1. Dentystów i 2.Ciemności   a ciemności dlatego bo w ciemności może się wielu Dentystów schować . taki żarcik

Wiem że to nic takiego po wszystkim będzie śmiech z samej siebie , ale jednak adrenalinka swoje robi .

Re: 2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17 2011.02.13, 00:57
[autor]
Fajnie było was poznać na dzisiejszym spotkaniu. Jeśli ktoś by chciał pogadać to piszcie na priv.
Re: 2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17 2011.02.13, 01:51
[autor]
Ja również Dziękuje za dobrze spędzony czas i wsparcie, , a pogadać zawsze można ,ale na priv chociaż numer gg podaj albo coś .Freja dziękuje że nie gryzłaś , żartuje ale dzięki tobie czułam się bardziej swobodnie , a do tego klubu może i dobry pomysł ,ale nie tak szybko , no i jakiś stylista ( kosmetyczka ) by się przydał .
Re: 2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17 2011.02.13, 22:11
[autor]
unknown pisze:
Fajnie było was poznać na dzisiejszym spotkaniu. Jeśli ktoś by chciał pogadać to piszcie na priv.
Prywatnych wiadomości na tym forum nie ma. A mail rejestracyjny będzie widoczny w profilu, tylko jak zaznaczysz taką opcję gdzieś w ustawieniach swojego profilu.
Re: 2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17 2011.02.13, 22:16
[autor]
Dziękuję wszystkim, którzy przyszli i gadali. To dzięki wam spotkanie totalnie bez planu i tematu wyszło całkiem fajnie :)

Co do H2O to to jest lesbijsko-gejowska knajpa i nikt tam seksu nie uprawia, nie biega nago itp. Ma tą zaletę, że wobec ludzi odmiennie wyglądających byłaby pewnie większa tolerancja i jest tuż obok, też na Zelwerowicza. Ale jakbyście kiedyś w przyszłości chcieli pogadać po spotkaniu bardziej prywatnie, to można też pójść do jakiegoś niebranżowego lokalu.

W końcu wiadomo, że najciekawsze rzeczy dzieją się zawsze w kuchni, przy piwie i w przerwach na papierosa ;)
Re: 2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17 2011.02.20, 13:40
[autor]
Witajcie,
ja takze serdecznie dziekuje Wam za spotkanie. Juz nie moge doczekac sie kolejnego, bo po poprzednim czulam sie wspaniale, bardzo milo bylo Was poznac "na zywo" i porozmawiac o tym wszystkim co do tej pory dotyczylo tylko mnie i nie wiedzialam, ze tyle osob dookola mnie czuje sie podobnie, ma podobne marzenia i podobne leki i to nie tylko zwiazane z dalszym zyciem, ale chocby i robieniem zakupow :D
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia ponownie,
Maja

PS. Koniecznie musimy tym razem po spotkaniu gdzies wyjsc.
Re: 2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17 2011.02.27, 22:48
[autor]
kiedy spotykamy sie po raz kolejny?
Re: 2011.02.12 - Wrocław grupa wsparcia, g. 17 2011.02.28, 07:36
[autor]
maja pisze:
kiedy spotykamy sie po raz kolejny?
Ustaliliśmy, że będziemy się spotykać w ostatnią sobotę miesiąca, czyli wychodzi: 26.03.2011, ale to jeszcze oficjalnie potwierdzimy w międzyczasie.
na górę strony  

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj