2010.10.29 Poznań - Grupa Wsparcia dla Osób Trans

liczba postów: 10
UWAGA: Forum Trans-Fuzji zostało zamknięte. Tworzenie i edycja postów nie są już możliwe.

Wszystkich forumowiczów zapraszamy pod nowy adres: http://transpomoc.pl
do naszego własnego, społecznościowego, Wolnego Forum Transowego.

Zawartośc starego forum zostanie zapisana i przeniesiona w nowe miejsce w postaci archiwum.

na dół strony  
2010.10.29 Poznań - Grupa Wsparcia dla Osób Trans
zobacz komentowany artykuł
Mało nas na grupie!!! 2010.11.14, 17:22
[autor]

Witam wszystkich z portalu transfuzja:) Mam na imię Adam Ts k/m jeden z uczestników grupy wsparcia w Poznaniu. Pisze to bo jestem zaniepokojony małą ilością osób przychodzących na grupę; Na początku było nas więcej rozmawialiśmy, pomagaliśmy sobie wiedzą, wsparciem, wielu na tym skorzystało ja też dzięki tym ludziom jestem 4 miesiąc na kuracji hormonalnej, można powiedzieć grupa spełniła moje oczekiwania co dalej, co powinienem zrobić, pożegnać się z nia, nie które osoby spełnione rzadko przychodzą lub chcą zaprzestać chodzenia na grupę to tylko kwestia czasu dla czego tak się dzieje: kiedy spełnia się oczekiwania pod względem wiedzy pomocy co zostaje na potem temat ts wyczerpany nie mamy putan ale nie musi tak być nie trzeba tam przychodzić tylko z zamiarem oczekiwania pomocy uzewnętrzniania się można nic nie mówic na początek jeśli się ktoś wstydzi tam nikt nikogo za język nie ciągnie ale też celem poznania się jako normalni ludzie tacy jesteśmy nie roznimy się od nich mamy uczucia i nie tylko nie wstyd rozmawiać o takich rzeczach mamy też za interesowania to ważne w życia godne uwagi ciekawe i o tym można rozmawiać a nie tylko na temat transpłciowości jeśli się nie chce grupa nie jest tylko od problemów. Jeśli to co napisałem zachęci kogoś do przyjścia zapraszam będzie naprawde miło poznać kogokolwiek bo każdy jest inny wyjątkowy sam w sobie i warto sie tym dzielić z innymi... pozdrawiam

zmian: 2, ostatnia: buczo27 - 2010.11.14, 21:47
Re: Mało nas na grupe!!! 2010.11.14, 18:07
[autor]
Witam

Fajnie, że taka taka grupa wsparcia istnieje. Nie fajnie, że aż w Poznaniu. Ja jestem z Łodzi i nie stać mnie na takie dojazdy, ani czasowo ani finansowo. Może jest taka grupa w łodzi? Było by bardzo miło.

Pozdr

Iwona
Jest szansa 2010.11.14, 18:35
[autor]
3 osoby były za Poznania; myślę że grupa w Twoim mieście jest do utworzenia w Polsce są 3 takie tu w Poznaniu Krakowie Warszawie w większych miastach często brak możliwości finansowych jak w Twoim przypadku by dojeżdżać do któregoś z tych 3 miast; jeśli w Twoim Miście znasz lub znajdziesz psychologa klinicznego znającego temat i on się zgodzi by pomóc możecie być współzałożycielami takiej grupy znaleźć miejsce spotkań dać znać o tym w necie to może się udać i taka grupa może powstać w Twoim mieście; Chciał bym by takie grupy powstały w mniejszych miasteczkach by tacy jak my mogli się spotykać nie tylko w większych miastach ale i ci w mniejszych nie siedzieli tylko na necie szukając kontaktu pomocy ale mogli się spotykać po za domem w realu:)  pozdrawiam
Re: Jest szansa 2010.11.14, 21:46
[autor]
Witam

Aleksandra Robacha

seksuolożka

Kontakt: Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Łodzi, Poradnia Zdrowia Psychicznego i Patologii Współżycia, ul. Pomorska 54, tel. 0-42 682-40-88;

W tym ośrodku pewnie znalazło by się pomieszczenie. Jest jednocześnie wojewódzki ośrodek leczenia uzależnień. Mają tam sporo pomieszczeń. Była jego pacjentką kiedy brałam udział w terapii dla alkoholików.

Pozdrawiam

Iwona
Re: Jest szansa 2010.11.14, 22:10
[autor]

Ciesze się że mogłem troche pomóc cała reszta w twoich rękach Iwono; w niej nadzieja dla miasta Łodzi; zadziałaj taka grupa jest potrzebna w takim czy innym mieście mam nadzieje że Robacha pomorze i uda się będę trzymał kciuki bez względu na to czy się uda czy nie daj znać jak poszło:) pozdrawiam Adam

Re: Jest szansa 2010.11.15, 11:32
[autor]
Witam

Mam ważne pytanie, czy ktoś posiada kontakt do pani dr. Aleksandry Robacha. Próba zapisania się do niej skończyła się tym, że po 10.01.2011 będą zapisy na nowy rok i nikt chce podać żadnego kontaktu do pani dr. Przydałby ię telefon albo chociaż e-mail.

Pozdrawiam
Iwona
Re: Jest szansa 2010.11.15, 13:46
[autor]
Hej:) Nie mam takich namiarów na Robache ale jest jeszcze jeden specjalista w Łodzi Dr. Olszyca ona mogła by prędzej pomóc to psychiatra namiary prawie takie jak na tą pierwszą podaje: Poradnia Zdrowia Psychicznego i Patologii Współżycia
dr Aleksandra Robacha, lekarz seksuolog, psychiatra

mgr Jolanta Olszyca, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta
ul. Pomorska 54, tel. (042) 682-40-88 spróbuj do tej           pozdrawiam Adam
Re: Jest szansa 2010.11.15, 18:42
[autor]
Buczo???? Grupa wsparcia w Krakowie??? powiedz coś bliżej, co????
Re: Jest szansa 2010.11.15, 19:30
[autor]
Witaj Bożenko:) Z tą grupom w Krakowie wprowadzono mnie w błąd ale nic nie stoi na przeszkodzie by taka grupa w Krakowie powstała, jeśli chcesz się do tego przyczynić pomogę z przyjemnością. potrzebni taka osoba jak Ty gotowa do działania, chętny specjalista który zgodzi się za Twoja namową poprowadzić po godzinach pracy charytatywnie taką grupę np z Krakowa: dr Kamińska
ul. Kopernika 21A
tel: 12 424 87 55 begin_of_the_skype_highlighting              12 424 87 55      end_of_the_skype_highlighting   

trzeba znaleźć miejsce spotkań jakieś pomieszczenia, dać w necie na transfuzji ogłoszenie że jest psycholog, pomieszczenie, zgromadzić ludzi takich jak my i to się może udać:)   Co do psychologa jeśli Pani Kamińska się nie zgodzi, może to być zwykły psycholog taki co miał do czynienia z inną grupa by wiedział jak poprowadzić takie spotkania każdy psycholog prowadził na pewno jakąś grupę; spróbuj Bożenko:) Jestem dobrej myśli zacznij działaś w tym kierunku; trzymam kciuki i w razie jakiś pytań służę pomocą:) pozdrawiam
na górę strony  

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj