Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię

Zobacz cały wątek:  portal / śmietnik / Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię
Re: Szanowne dyskutantki, szanowni dyskutanci; 2009.11.11, 00:39
[autor]
nina pisze:
kinga_taruc pisze:
...W tamtym okresie Letizia była pewna, że jest, tak jak ja, "tefałką", no może nie na 100% pewna, ale w każdym razie tak utrzymywała. Co i rusz popadała z kimś w konflikt, zupełnie tak jak teraz...

...od tamtego czasu zastanawiam się, skąd bierze się w osobach takich jak Letizia tyle nienawiści wobec nas, wobec mnie...

Kingo, dziękuję jeszcze raz, podejrzewałam, że z Letizią to nie taka prosta sprawa . Teraz rozumiem dlaczego jest tak cięta na tv. Bo to tak jak z byłymi palaczami. Są największymi wrogami w stosunku do innych palaczy.
Ech, ale to jednak smutne, że w człowieku może być tyle nienawiści do kogoś, kto jest taki, jakimś się kiedyś było.

To nie tak że była transwestytą a jest transesksualistką, sądziła że jest transwestytą choć wcale  nim nie była, pozatym to nie nienawiść to nie tak, to jakiś absurd nienawidzić całą społeczniość , moża poszczególne osoby niedażyć sympatą, bo co jest winien Niemiec że  jest Niemcem i że Hitletr był takiej nacjii jak on  jest? nic!!

Pozdrawiam Dalida

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj