Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię

Zobacz cały wątek:  portal / śmietnik / Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię
Re: Szanowne dyskutantki, szanowni dyskutanci; 2009.11.05, 13:51
[autor]
freja pisze:
dorian_gray vel kaspar_hauser vel heniek_murarz vel fitzgaraldo pisze:
I to ma być powód dla którego blokujecie mnie globalnie na IP i dzięki temu nie mogę przeglądać zawartości portalu a nie tylko forum ?
Powodem jest, że uzbierawszy 6 ostrzeżeń od 6 różnych osób i zapracowawszy uczciwie na miesiąc wolnego od forum, tworzysz właśnie 4-te z kolei konto, by móc zbierać ostrzeżenia w dalszym ciągu.

Przyznam, zablokowanie wszelkiego dostępu z konkretnego IP było trochę pochopne. Obiecuję na przyszłość, że postaram się jedynie zablokować ci możność obrażania innych.

Rozumiem...ale to wy wybieracie sobie osoby, z którymi można rozmawiać a reszta...ban.

Każdy użytkownik może przyznać innemu ostrzeżenie. Od ostrzeżenia przysługuje odwołanie do administracji. Uzbieranie 3 ostrzeżeń w czasie krótszym niż 3 miesiące oznacza miesiąc wakacji. Ty uzbierałeś 6 ostrzeżeń w ciągu 2 dni.

Panie Freja za kogo się pan uważa, że dokonuje pan takich rzeczy ?
(...)
A'propos - Terminator nie mówią ludzie na ulicy ale znajomi... tak tak... I nie jest to wynik ich zafascynowania siłą psychiczną itp ale raczej groteskowe podsumowanie całości.
Czy masz prawo powątpiewać w moją kobiecość? - Tak.
Czy masz prawo uważać jakąś transseksualistkę za groteskową? - Tak.

Czy masz prawo, w związku z tym, kogoś obrażać? - Nie. W każdym razie nie na tym forum.

Hej chłopaku, nie jesteśmy bardziej groteskowe, niż wiele innych kobiet, które nie doceniają tego, co dostały od natury, (zaniedbane, brzydko pachnące, ze sporą nadwagą)  nie ujmuje im to bycia kobietami, jedynie na estetyce. Nie umieszczam swoich zdjęć na portalu tylko dal tego że moja przemiana trwa a i tak nie dostrzega nikt tu gdzie mieszlam mnie jeko nie takiej jak sama chcę być widziana

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj