Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię

Zobacz cały wątek:  portal / śmietnik / Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię
Re: Nino, Freju 2009.11.05, 12:32
[autor]
cinnamonelf pisze:
Tak, łapka na zgodę :) i kwiatuszek na dzień dobry dla wszystkich Pań

Ochłońcie troszkę...

Chciałam tylko powiedzieć, że np. ja mam konto dlatego, że chciałam też pomagać zagubionym osobom. Ale mam je jedno. :)
Co do zakładania kont przez Trolli i obrażania innych to powiem tylko, że moim zdaniem powinieneś sobie dać spokój "dorianie gray" etc. To, że ktoś np. Ci się nie podoba to nie uprawnia Cię do obrażania tej osoby publicznie na forum. Zachowaj to swoje "cenne" zdanie dla siebie samego. Bo nikogo z nas, ani mnie, ani inne dziewczyny nie obchodzi Twoje zdanie na temat wyglądu czy zachowania, którejkolwiek. Ponieważ poziom jaki reprezentujesz wręcz nie nadaje się do jakiejkolwiek polemiki czy dyskusji.

Pozdrawiam serdecznie,
E.
Evuś przepraszam, że się powtarzam, ale już  pisałam że ja takich lutkuuuf jak np. pan Murarz, daje na ignoruj, nie będziemy, na ich wypowiedzi reagować, sami wymiękną.  Przez to z czym się stykałam, w moim życiu, w dzieciństwie nauczyłam się, obelgi takich super inteligentów pomijać milczeniem, do tego stopnia, że w szkole średniej, przyszła do mnie rusycystka i zapytała, co ma poradzić swojemu dziecku, bo ma rosyjskie nazwisko i mu dokuczają. Odpowiedziałam "jeśli się da, spróbować śmiać się, razem z nimi z siebie, a błaznom się znudzi"

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj