Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię

Zobacz cały wątek:  portal / śmietnik / Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię
Re: Szanowne dyskutantki, szanowni dyskutanci; 2009.11.04, 01:27
[autor]
dorian_gray vel kaspar_hauser vel heniek_murarz vel fitzgaraldo pisze:
I to ma być powód dla którego blokujecie mnie globalnie na IP i dzięki temu nie mogę przeglądać zawartości portalu a nie tylko forum ?
Powodem jest, że uzbierawszy 6 ostrzeżeń od 6 różnych osób i zapracowawszy uczciwie na miesiąc wolnego od forum, tworzysz właśnie 4-te z kolei konto, by móc zbierać ostrzeżenia w dalszym ciągu.

Przyznam, zablokowanie wszelkiego dostępu z konkretnego IP było trochę pochopne. Obiecuję na przyszłość, że postaram się jedynie zablokować ci możność obrażania innych.

Rozumiem...ale to wy wybieracie sobie osoby, z którymi można rozmawiać a reszta...ban.

Każdy użytkownik może przyznać innemu ostrzeżenie. Od ostrzeżenia przysługuje odwołanie do administracji. Uzbieranie 3 ostrzeżeń w czasie krótszym niż 3 miesiące oznacza miesiąc wakacji. Ty uzbierałeś 6 ostrzeżeń w ciągu 2 dni.

Panie Freja za kogo się pan uważa, że dokonuje pan takich rzeczy ?
(...)
A'propos - Terminator nie mówią ludzie na ulicy ale znajomi... tak tak... I nie jest to wynik ich zafascynowania siłą psychiczną itp ale raczej groteskowe podsumowanie całości.
Czy masz prawo powątpiewać w moją kobiecość? - Tak.
Czy masz prawo uważać jakąś transseksualistkę za groteskową? - Tak.

Czy masz prawo, w związku z tym, kogoś obrażać? - Nie. W każdym razie nie na tym forum.

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj