Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię

Zobacz cały wątek:  portal / śmietnik / Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię
Re: Freju, droga Aniu; 2009.11.04, 01:08
[autor]
Szkoda Ewo. że ie chcesz ctytować wypowiedzi do których podobno się odnosisz, bo byłoby wtedy jasne, że NIGDY nie posądzałam Cię o nietolerancje czy fobie. Pisałam to o innych dyskutantach, a umiem to uzasadnić na przykładach - choćby tego wątku.
Polemizując z tezą którą wniosłaś, że legitymacje w obiegu publicznym szkodzą TS-kom, wskazuję jedynie na fakt stawiania w ten sposób dobra jednych ponad dobrem innych. To nie zarzut nietolerancji ani ocena, a wniosek.
Najpierw skrytykowałaś Trans-Fuzję na podstawie fałszywych przesłanek, teraz długo i namiętnie (w trzech akapitach) krytykujesz mnie za nieistniejący zarzut.
O co Ci chodzi kochana?

Nota bene, gdybym znalazła się w sytuacji, że omyłkowo przypisałabym komuś złe intencje, a dbałabym o swój autorytet, to przeprosiłabym. Dostrzeż tą rzeczywistość.
Z wyrazami szacunku.
Ania

PS. Czy na prawdę nie dostrzegasz, że niektórzy, najbardziej głośni "dyskutanci" na tym forum, nie przyszli tu aby pomóc maluczkim i podyskutować merytorycznie z posiadaczami odmiennych poglądów? Przecież wtedy nie zakładali by od początku kilku kont w ochronie przed reakcjami admiów. A tak jest.

zmian: 1, ostatnia: ania_grodzka - 2009.11.04, 01:14

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj