Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię

Zobacz cały wątek:  portal / śmietnik / Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię
Re: Droga Cinnamonelf 2009.11.03, 21:30
[autor]

nina pisze:

Tu miało być moje miejsce, a przestało być, gdy zostało opanowane przez wyrzutki z transseksualizm.pl.

Znowu - tak jak w maju - powielasz niesprawdzone informacje. Z forum na stronie transseksualizm.pl nikt mnie nie wyrzucił. Wiosną 2007 ówczesna adminka odebrała mi tylko, czy aż (...) uprawnienia moderatora. Ot tak po prostu - na zasadzie kaprysu, czy czerpania satysfakcji z poczucia władzy zostałam "zdegradowana". Nie wiem, nie chce mi się wnikać w jej motywację po tak długim czasie. Zwyczajnie nie interesuje mnie to już kompletnie. Jednak nie zostałam wówczas zbanowana, a jedynie stałam się ponownie zwykłą forumowiczką. Odkrycie tego faktu po zalogowaniu się na forum spowodowało, że zwyczajnie obraziłam się, uniosłam honorem - ambicją - jak zwał, tak zwał i przysłowiowo obracając się na pięcie, nie oglądając za siebie nie zajrzałam tam więcej.

Wiem, że jakiś czas później owo forum przeszło kolejną reorganizację/restart. Zmienił się skład administracji, etc. Nie korciło mnie ani przez moment, by znowu zakładać tam konto. Jedna z dawnych znajomych jakiś czas temu zdradziła mi, że ktoś z adminostwa do tego stopnia nienawidził mnie, że wyżył się na martwym nicku - zmieniając go z Senhora na Senhor. Być może zadał sobe nawet trud pozmieniania końcówek gramatycznych w tekście poszczególnych postów - nie mam pojęcia i ponownie to powiem - nie obchodzi to już mnie nic a nic. Czyli, hm, rzeczywiście, jeśli przyjmiemy jako kryterium definicyjne wyoutowania z danego miejsca - taką karną "degradację" - to rzeczywiście można nazwać mnie banitką. Natomiast - podkreślam to jeszcze raz - gdy MRK (Mały Różowy Króliczek) szefowała - nie zablokowała mojego IP, czy nicka. To tylko tyle gwoli sprostowania plotki.

Spirit of Letizia

PS

Widzę, że ktoś bawi się w ghost buster'a tudzież egzorcystę ;-). Aaaaałć (!!!), dosięgł mnie pierwszy strzał wodą święconą.

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj