Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię

Zobacz cały wątek:  portal / śmietnik / Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię
Rewizja poglądów :) 2009.11.03, 16:56
[autor]
Wszystkie Drogie Panie i Panowie :)

Zanim przejdę do meritum sprawy, którą chcę w tym poście przekazać, kilka słów wyjaśnień:

Nigdy nie miałyśmy nic do transwestytów. Jeśli jakakolwiek nasza wypowiedź mogła mieć taki wydźwięk to bardzo przepraszamy. Jeżeli mamy komuś coś do zarzucenia to są to poszczególne osoby, a nie cała grupa. Nasze wypowiedzi nawet jeśli czasem były ostre lub w jakiś sposób niepoprawne to były one komentarzem do kontekstu wypowiedzi, a nie miały na celu ubliżanie lub dyskryminowanie kogokolwiek.
Jeśli ktoś czuje się bezpośrednio urażony naszymi wypowiedziami zapraszamy do bezpośredniego kontaktu e-mail lub poprzez komunikator gadugadu w celu wyjaśnienia szczegółów.

A teraz przechodzę do meritum:

Po dogłębnym przeanalizowaniu dokumentacji dotyczącej legitymacji jak również po zapoznaniu się z odpowiedzią jaka udzielona została przez Rzecznika Praw Obywatelskich zrewidowałyśmy nasz pogląd na sprawę powstania legitymacji TransFuzji. Co prawda do pełnego oglądu sytuacji brakuje nam wzoru takowej legitymacji, ale dokładne zapoznanie się ze wszystkimi postulatami doprowadziło dyskusji między nami, której efektem jest zmiana naszego poglądu na aprobujący legitymację.
Uważamy, iż w formie przedstawionej w opisie mają one sens bytu i mogą okazać się pomocne w niektórych sytuacjach.
Nasze poprzednie zdanie wynikało z tego, iż czerpałyśmy wiedzę z zamieszczanych przez Was postów i było wypaczone.

Pozdrawiamy serdecznie,
E & M.

zmian: 1, ostatnia: cinnamonelf - 2009.11.03, 16:58

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj