Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię

Zobacz cały wątek:  portal / śmietnik / Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię
Re: Szanowne dyskutantki, szanowni dyskutanci; 2009.11.03, 10:40
[autor]
cinnamonelf pisze:
Ciężko tez zrozumieć jak osoba w Twojej sytuacji daje sobie prawo do krytykowania osób mających prawdziwy problem. Ty jako osoba cytuje profil "płeć: mężczyzna - tv" jedynym problemem z jakim się borykasz (w związku ze swoim transwestytyzmem) to to, jaką sukienkę wybrać na paradę lub na spacer po mieście, lub też jak poruszyć serca społeczeństwa, aby za swoje "dziwactwa" nie dostać w łeb.
(...)
Różnica i cały problem pomiędzy TS a TV jest tak jak pomiędzy pracą a hobby. Przytaczam tu jeszcze raz przykład, że to trochę tak jakby mylić delfina z rybą.
Być może Ty swoją osobą nie szkodzisz osobom, które chcą dokonać korekcji płci i jak najszybciej o tym zapomnieć. Ale zachowania osoby typu Rafalala przyczepiają kobietom, które chcą po prostu normalnie i spokojnie żyć, etykietkę dziwoląga.
(...)
Jeśli osoba Les będąca w związku z kobietą w trakcie korekcji płci ma się tu czuć jako gość a nie gospodarz, nie ma prawa wyrażać swojego zdania na podstawie własnych doświadczeń i obserwacji a moja krytyka do czyjejś postawy jest postrzegana jako bezpodstawny atak,

Wyrazić swoje zdanie ma tutaj prawo każdy.

Co do czucia się gospodarzem, to aż zajrzałam do regulaminu, żeby się upewnić, czy aby na pewno tam nie stoi:

Będziemy tutaj potępiać paskudnych transwestytów psujących opinię osobom transseksualnym.

Ale nie. Zajrzałam i widzę, że jest tam napisane:

Pamiętając o różnicach jakie występują pomiędzy tymi zjawiskami, pragniemy z jednakowym szacunkiem odnosić się do każdego człowieka, niezależnie od tego kim się on czuje i jak postrzega swoją płeć. O to samo chcemy prosić również wszystkich naszych użytkowników.

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj