Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię

Zobacz cały wątek:  portal / śmietnik / Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię
Re: Szanowne dyskutantki, szanowni dyskutanci 2009.11.03, 10:13
[autor]
ewa pisze:
3. Oczywiście, ci co mają ten podtekst seksualny, a takich jest wielokrotnie więcej niż tych grup "w zaparte" będą twiedziłli, że do nich przynależą. Po prostu "na zewnątrz" jest się lepiej widzinym , gdy jest się osobą transseksualną, a nie transwestytą fetyszystycznym. Zobaczcie, co wielokrotnie pobrzmiewa w dyskusjach i na forum: "Łatwo stosunkowo żyć podając się za transseksualistkę, a nie ponosić konsekwencji tego, gdyż na codzień jest się mężczyzną."
O ile wiem, osoby takie nazywają siebie transwestytami typu podwójnej roli. Nie twierdzą, że są transseksualistami, potrafią nawet mocno stanowczo odcinać się od podobnych sugestii.

To nie żadna wewnętrzna transfobia moje drogie koleżanki. Po prostu osoby transseksualne, które dostają razy od wszystkich homofobów w tym gromady agresywnych 'łysoni" moga być ofarami wzmożonych aktów nietolerancji, w zamian za tych, którzy tylko pokażą od czasu do czasu "legitymację', a na codzień będą de facto mężczyznami - tranwestytami fetyszystycznymi. Przecież, rzetelną weryfikacja w warunkach polskich jest niemożliwa. I to nie żadna nietolerancja przeze mnie przemawia, tylko obawa przed eskalacją aktów, którymi ofiarami będa w rezultacie przede wszystkim osoby transseksualne typu M/K.
Jeśli tak rozumujesz, to najlepiej zabroń od razu transwestytom - takim, czy innym - w ogólności się przebierać, bo ts mogą stać się obiektem wzmożonych ataków z uwagi na facetów, którzy czasem się przebiorą.

Co do roli legitymacji w w tym kontekście - wybacz, ale nie rozumiem - czy sugerujesz, że "łysonie" zamierzają legitymować osoby transpłciowe?

Zauważ też, że równie dobrze można postawić tezę odwrotną do twojej:

Transwestyci, którzy dostają razy od wszystkich homofobów w tym gromady agresywnych "łysoni" mogą być ofarami wzmożonych aktów nietolerancji, z powodu transseksualistów, którzy tylko pokażą od czasu do czasu zaświadczenie od seksuologa, a na codzień będą de facto kobietami - transseksualistkami. Przecież, rzetelną weryfikacja w warunkach polskich jest niemożliwa.
zmian: 1, ostatnia: freja - 2009.11.03, 10:15

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj