Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię

Zobacz cały wątek:  portal / śmietnik / Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię
Re: Szanowne dyskutantki, szanowni dyskutanci; 2009.11.03, 03:18
[autor]
cinnamonelf pisze:
Może wreszcie nadeszła pora przyznać się, że Transfuzja nie spełnia swojego zasania i powiedzieć "Poniosłam porażkę, przepraszam"? lub "Pomylilam się, ale naprawię swój błąd"? Chyba, że nadal nie chcesz "ostatecznej", jeśli tak to nie wymagam zbyt wiele...
A jakież to było Twoim zdaniem zadanie Trans-Fuzji? Zaglądałaś do misji, żeby wypowiadać takie zdanie?
Trans-Fuzja poniosła porażkę???
Cóż, wydaje mi się, że bardzo się mylisz. Trans-Fuzja coraz bardziej zatacza kręgi pomocowe, przeprowadza coraz więcej akcji informacyjnych na temat transpłciowości. Zwykły Kowalski zaczyna rozumieć problem tych osób. Ciekawa jestem, skąd taka opinia. Cóż, nawet jeśli odczytam Twoją odpowiedź już nie będę miała możliwości odpowiedzieć na nią.
Nie odbierz więc tego jako arogancję czy lekceważenie Twojej osoby. To tylko możliwości techniczne. Na forum mogą udzielać się tylko osoby zarejestrowane. Ja mam zbyt wiele spraw na głowie, by tracić czas na to forum.
Pozdrawiam. Gdyby nie Twoje "chore" podejście do osób tv, darzyłabym Cię nawet sympatią, bo pierwsze Twoje wpisy mnie zachwyciły.
Myślałam, że Twoja akceptacja odmienności sięga dalej. Mylenie się jest rzeczą ludzką...

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj