Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię

Zobacz cały wątek:  portal / śmietnik / Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię
Re: Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kateg 2009.11.03, 03:02
[autor]
letizia pisze:
1. ... będę korzystała ze swojego konstytucyjnego prawa śląc do upadłego listy z głosem sprzeciwu do MSWiA, do biura RPO wobec, np. sztandarowego projektu Trans-Fuzji, czyli legitymacji...

2. ... Przypominam sobie wypowiedź Stanisławy-Lalki w poprzedniej edycji quasi-forum na T-F w kłótni o postać pana R. Jeśli miałabym jako niezależny obserwator zadecydować, komu warto uwierzyć: lekarzowi seksuologowi z długoletnią praktyką, czy pani Stanisławie, która jest za pełną liberalizacją w zakresie samookreślania płci i funkcjonowania wg tejże w utopijnym społeczeństwie – to bez urazy, Lalko...
3. ...Tak się złożyło w moim życiu, że najwięcej bezinteresownej agresji, obmowy spotkało mnie ze strony gejów. To oni zakapowali mnie do heretyków w poprzedniej pracy, że ja – to nie taka znowu zwykła ja – kobieta, koleżanka jak inne w załodze, że mam pewną tajemnicę...
4. ...Czytam kolejne wywiady z panią prezes Fundacji. Tak się złożyło, że jeden z nich został opublikowany przez czasopismo, którego naczelną jest moja najbliższa kuzynka... 
5. ... Nie musiałam tego robić i do dzisiaj prawdopodobnie nie byłoby alternatywy wobec Poznania (w pełni płatnego) dla pozbycia się jabłka Adama...
6. ... Nie życzę sobie, by moim rzecznikiem w masmediach był pan R i inne postaci, które tłumaczą w Poradniku Domowym, że większość osób TS, które osobiście zna nie przeszła ostatecznej operacji na narządach, a ona sama nie wie, czy jej potrzebuje do szczęścia... 
7. ... Proszę nie iść na myślowe uproszczenia i nie doszukiwać się na siłę frustracji, życiowego rozczarowania kierujących rzekomo moim postępowaniem, aktywnością w necie, bo to nie one decydują o moim głosie sprzeciwu wobec uprawiania szkodliwej propagandy dezinformacji, queerowej nowomowy, którą chętnie kupują dziennikarze dający ciemnemu ludkowi igrzyska...

1. O, więc to Ty, Letizio, napisałaś ten słynny list :-P
2. O, jak miło, dziękuję. Dawno nie słyszałam, żeby ktoś zwracał się do mnie per "Stanisławo", a bardzo to lubię. Chyba ostatni raz podczas wybudzania z narkozy. A było wtedy śmiesznie, bo nie przyzwyczajona do tego imienia długo nie reagowałam, co wprawiło w panikę anestezjologów ;-). Przy okazji dziękuję za promocję mojej filozofii życiowej.
3. Tak, wiem, rozmawiałyśmy nieraz o tym. I to wyjaśnia Twoją homo- i transfobię.
Wyjaśnia, ale nie usprawiedliwia.
4. Cieszę się, że czytasz wywiady z naszą panią prezes. Warto!!! Można coś zrozumieć.
5. W Warszawie chondropklastyka jest na NFZ, czyli bezpłatnie.
6. Żadna z tych osób nie jest i nie chciałaby być Twoim rzecznikiem. My reprezentujemy tylko te osoby, które pragną takiej reprezentacji. Polecam lekturę artykułu
7. Nie przekonałaś mnie... ;-)

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj