Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię

Zobacz cały wątek:  portal / śmietnik / Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię
Re: Szanowne dyskutantki, szanowni dyskutanci; 2009.11.03, 02:01
[autor]
cinnamonelf pisze:
Lalko...

Nie dałam ci powodów abyś twierdziła, że nie myślę... Wiec poskrom swoje odruchy agresji i zastanów się nad tym co piszesz. Jak stwierdził Maleńczuk "Przyciskając jaja do umywalki [...]"...
A skąd twój wniosek, że osoby transseksualne też wyglądają raz jak mężczyzna a raz jak kobieta? Magda_Motylek cały czas wygląda jak kobieta i choć jeszcze nie ma dokumentów, to tak funkcjonuje w społeczeństwie. Do tego drugiego zdjęcia w waszej chorej legitymacji musiałaby się specjalnie charakteryzować i nie byłaby to ona, tylko przebrana postać.
A co do tego, że legitymacja funkcjonuje w wielu krajach, to nasuwa mi się niesmaczne przysłowie:
 "Ludzie jedzcie gówno, miliony much nie mogą się mylić"....

Pozdrawiam wszystkie muchy....

Wybacz moja droga, ale to ja widzę agresje w Tobie. Tobie wolno mnie obrażać, Mnie nie wolno zacytować Twoich słów z przeciwnym wektorem? Jesteś gościem na portalu Trans-Fuzji, która głosi, iż wszystkie osoby transpłciowe są równe i jednakowo zasługują na szacunek i wsparcie. I w tym miejscu obrażasz gospodarzy, którzy są transwestytami i którzy transwestytów wspierają. Czy nie jest to agresją i brakiem elementarnego szacunku dla gospodarza. Jeśli źle się czuję w domu jakiegoś mojego znajomego, jeśli denerwują mnie jego poglądy lub sposób bycia, to nigdy więcej do niego nie przychodzę.
Taką mam zasadę. Dlatego trudno mi zrozumieć osoby, które przychodzą tutaj i plują na dywan.

Nie twierdziłam nigdy, że osoby transseksualne wyglądają raz jak mężczyzna a raz jak kobieta. Twierdzę, że w okresie transformacji wyglądają inaczej niż w dowodzie osobistym. Mam prawo tak uważać, bo znam te osoby, które pojawiają się u mnie na grupie wsparcia dla osób transseksualnych.

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj