Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię

Zobacz cały wątek:  portal / śmietnik / Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię
Zdarzenie 2009.11.03, 01:50
[autor]

Miałam takie zdarzenie na samy początku, ale sama się o to prosiłam. Własne długie włosy długie paznokcie odjechałam się na gwiazdę. W torebce zaświadczenie przybliżonej treści "pan ...... zgłosił się do poradni z zaburzeniami tożsamości płciowej, po zakończeniu rozpoznania, zostanie podjęta procedura zmiany płci". Poszłam potańczyć do "branżowego" klubu. Wyszłam i wracam. Chyba się musiałam spodobać panom że straży miejskiej bo pobiegli za mną do przejścia podziemnego i ....- "proszę pani dowód poproszę" wyjęłam podałam ale i to zaświadczenie. Reakcje była oczywista bo panów nie obejmuje program przeciw homofobi. Śmiech i takie słowa "odsuń się ped...e" jak już pisałam sama tego chciałam. A, o co, mi tak na prawdę chodziło, chciałam za wcześnie w pełny sposób funkcjonować. Trudne ale możliwe, ale czy warte poniżania. Co chcę przekazać, w tym poście? A to że czasem warto poczekać ale wszystko da się znieść jak bardzo nam zależy.
zmian: 1, ostatnia: olciama - 2009.11.03, 01:51

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj