Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię

Zobacz cały wątek:  portal / śmietnik / Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię
Re: Szanowne dyskutantki, szanowni dyskutanci; 2009.11.03, 01:32
[autor]
Dziękuję Ewo za systematyczny wykład. Przyda się w tym miejscu.

Zwrócę jednak uwagę na kilka kwestii:
Ewa pisze: "Sprawa "legitymacji" jest rzeczywiście nie taka prosta, jak chcą przedstawić niektóre z osób w tą akcję zaangażowanych."
Całkiem jednak nie wyjaśniłaś tej tezy. Co takiego nie jest w tej sprawie dla Ciebie proste? Chętnie pomogę.

Ewa pisze całkiem słusznie: "Takiej osoby, która "wtopiła" się w społeczeństwo nie ma potrzeby nazywać transseksualistką (trqansseksualistą)." Fakt - nie ma potrzeby, a jednak cały (naukowy i branżowy) świat używa wobec takich osób tego typu określeń. Inaczej wogóle nie dało by się porozumieć. Szczególnie wtedy, kiedy ktoś w ankiecie pod hasłem płeć wpisuje np ts.
A nawet gdyby się z Tobą zgodzić, że ktoś kto był transseksualistą to "po" już nie jest (ja chętnie się zgodzę) to co ma do tej sprawy wniosek kończący ten akapit który brzmi: "Jeżeli szanowne kierownictwo portalu, chce przenosić wypowiedzi tych osób do "Śmietnika", to lepiej zamknijcie sam portal, gdyż nie ma on racji bytu" - nawet pomijając fakt, że nikt nikogo nigdzie nie przenosił. Ewo POMYŁUJ!

Ech Ewo! Piszesz: "Wydawało mi się, że powstanie portalu w "Transfuzji" miało by służyć przede wszystkim tym trzem grupom osób - zwłaszcza tym, którzy nigdzie indziej, poza lekarzami i psychologami nie znajdą pomocy. Okazało się, że można znaleść się w "Śmietniku" za "niepoprawność polityczną". A więc solidaryzując się, także ja piszę ten post na łamach "Śmietnika"." Jaki jest powód że zabawiasz się w "głuchy telefon" (znasz taką zabawę pewnie z naszych czasów). NAwet Letizja napisała "zaczęła pisać w kategorii "Śmietnik" i to dlatego, że nie myślą zgodnie z przyjętym schematem". "Zaczęła pisać, a ie została tam skierowana. Dajesz się łapać na takie cienkie propagandowe sztuczki i niedopowiedzenia?

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj