Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię

Zobacz cały wątek:  portal / śmietnik / Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kategorię
Re: Dodaję ponownie mój post - tym razem sama wybieram kateg 2009.11.03, 01:20
[autor]
sara pisze:

A przepraszam, czy w regulaminie gdzies stoi, ze nie wolno cytowc prywatnej korespondencji i ze to jest banowane?

Lalka!

Tak jak napisalam wczesniej, moj stosunek do kogokolwiek jest moja prywatna sprawa i nie w tym kontekscie zareagowalam.

Masz prawo wyrazac swoje uczucia i swoje mysli, masz takze prawo zbanowac kazdego na tym forum. To, poniekad, Twoje forum, mozesz tu "dzielic i rzadzic" ale Twoje zachowanie wskazuje jednoznacznie na PRYWATNA zemste. I to jest, teraz bez eufemizmow, podle.

Wyobraź sobie, że to nie jest moje forum. Jestem przeciwna jego funkcjonowaniu. Ale to nie ja o tym decyduję. I nie mam i nigdy nie miałam możliwości banowania tutaj kogokolwiek. Gdyby to ode mnie zależało, tego forum by tu nie było. I wytłumacz mi, proszę, na czym ma polegać moja prywatna zemsta. Bo nie rozumiem... Tym, że komukolwiek mówię, co myślę na jego temat? Ty robisz to samo. Czy to też jest Twoja prywatna zemsta? Jeśli tak to uważam to za podłe ;-)

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj