Po co jest to forum?

Zobacz cały wątek:  portal / pytania i propozycje / Po co jest to forum?
Re: Spróbuj, Aniu... 2009.10.07, 23:14
[autor]
hey:)

marcin pisze że zadanie pytania "czy chcesz zmienić płeć?" powoduje ucieczkę
tak jest, temat powinna twój mąż nawiać w odpowiednim momencie, momencie długo przed rozpoczęciem kuracji, powinnyście sobie wyjaśnić jak widzicie swoją przyszłość po korekcji płci ale niestety było inaczej i czasu się nie cofnie

wg mnie powinnyście siąść gdy już dziecko śpi, i powinnaś mu powiedzieć że nie wyobrażasz sobie życia z kobietą<ja sobie też nie wyobrażam> powinnaś powiedzieć jej, że odchodzisz! ale pamiętaj jedno mimo że twoja mąż będzie kobietą zawsze będzie ojcem!!! i jej też nie wolno zapomnieć o tym, zdaję sobie sprawę, że nie możliwa jest przyjaźń miedzy wami ale raz na kiedy powinnyście się spotkać na kawie:) z czasem może wybaczysz mu ten brak szczerości do ciebie (należy jej się porządny opr. za to) pamiętaj dziecko powinno mieć kontakt z nią:)

sądzę, że twój mąż bał się tej szczerej rozmowy:( ja też się boję i nie mam odwagi powiedzieć rodzinie że jestem transs:( dziś mama weszła do mnie a ja stałam w żeńskiej bluzce aż sobie siadła:( spytała
-jesteś gejem?
przerażona, wystraszona powiedziałam że nie patrzyła na mnie mierząc mnie wzrokiem po dłuższej chwili spytała
-dziecko jesteś kobieta??
wiecie nie wiedziałam co mam powiedzieć....
-nie czas na ta rozmowę... powiedziałam
sadze że mama przypuszcza kim jestem, nie raz rozmawiałyśmy na temat transs, ale boje się, wstydzę przyznać:( nie wiem jak mam to powiedzieć...
mam 21 lat i wiem, że jestem kobietą nie umiem żyć jak facet każde zachowanie moje jest przemyślane, jak się zachować by się nie wydać
Boże to takie trudne:(

Aniu trzymam kciuki za ciebie i jestem pewna, że dasz sobie radę, jak sama napisałaś on n ie zrezygnował z marzeń dla ciebie ty się też nie męcz dalej  odejdź jak najprędzej!! i ułóż sobie życie na nowo, może u boku innego!!!
ale nie potępiaj i nie odrzucaj jej, miej z nią kontakt, staraj się ją wspierać:)

pozdrawiam Dalida

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj