Po co jest to forum?

Zobacz cały wątek:  portal / pytania i propozycje / Po co jest to forum?
Re: Spróbuj, Aniu... 2009.10.07, 12:14
[autor]
ania33 pisze:

Lalka:

To co piszecie jest prawda, oczywiscie, ale nawet nie wiem jak bardzo bym kochala Ja (Jego), nie mozemy byc razem.

Poprostu ja jestem heteroseksualna, interesuja mnie tylko mezczyzni i nie zmienie tego.

Droga Aniu,
Homo, hetero, bi. Tak nas wychowano, by myśleć w ten sposób o naszej orientacji. Pewnie byłoby Ci łatwiej, gdybyś była "bi". Mogłabyś równie łatwo pożądać zarówno tego faceta jak i kobietę w Waszym związku. Ale pozwól, że zadam intymne pytanie i nie musisz na nie odpowiadać. Co Cię w Twoim partnerze, gdy go poznałaś, pociągało erotycznie? Jego głos? Jego oczy, kiedy patrzył na Ciebie z miłością i pożądaniem? Jego ręce, gdy błądziły po Twoim ciele? Czy może jego penis? Jeśli to ostatnie, to istotnie po korekcie płci coś stracisz... Chociaż... istnieją środki zastępcze do uprawiania seksu, choćby te, którymi posługują się lesbijki. Fakt, że drugiego dziecka już nie spłodzicie, ale już macie jedną córeczkę, która jest Waszym wspólnym dziełem i wielkim świadectwem miłości. A te inne rzeczy, które wymieniłam, a które mnie pociągają w mężczyźnie... przecież wciąż będą istnieć, nawet gdy Twój mężczyzna w pełni zostanie kobietą. W jej oczach wciąż możesz widzieć pożądanie i miłość, jej ręce wciąż mogą sprawiać rozkosz Twojemu ciału, jej usta tak samo całować i mówić te cudowne rzeczy, które mówił on i to głosem, który wcale aż tak bardzo się nie zmieni i wciąż może Cię podniecać.
Nie zdziwi mnie, jeśli nie zostaniesz z nią. Masz prawo czuć się skrzywdzona i masz prawo szukasz szczęścia w ramionach innego mężczyzny. Życzę Ci tego z całego serca. Ale jednocześnie zachęcam do próby refleksji nad Waszym dotychczasowym życiem, nad tym, co Cię w Twoim "mężu" pociągało i czego z dużym prawdopodobieństwem trudno Ci będzie znaleźć w "zwykłym" mężczyźnie.

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj