Po co jest to forum?

Zobacz cały wątek:  portal / pytania i propozycje / Po co jest to forum?
Re: Pozegnanie 2009.10.06, 13:29
[autor]

ania33 pisze:

Chcecie, zeby ludzie Was tolerowali i akceptowali.

Czujecie sie, jak najwazniejsze osoby, zeby bylo Wam wszystko wolno, a tak naprawde rozejrzycie sie wokol siebie, ile ludzi jest, ktore maja wiekszy problem.

Ile osob jest kalekich, niepelnosprawnych, chorych ale oni nie walcza az tak jak Wy o swoje.

A tez nie sa akceptowani przez spoleczenstwo.

Uwazam, ze ich problem jest wazniejszy zdecydowanie, i zapewne nie chcielibyscie sie z nimi zamienic.

słuchaj transseksualizm  jest kalectwem bo masz mózg kobiety a ciało faceta(lub odwrotnie)!!!

jestes kobieta i czujesz sie kobietą!! a zastanawaiłąs się kiedyś jak czuje się osoba transs która budzi się rano idzie do lustra i ma zarost... co ty bys czuła majać zarost? co byś czuła musząc się golić co dzień? jak byś się czuła nie majac biustu? jka byś się czuła mając owłosienie na platce piersiowej? jak byś się wreszcie czuła mając penisa i jądra?? jesteś w stanie sobie wyobrazić ko kobiety transs czują? ja np gdy mam wzwód czuje się jak by mnie ktoś gwałcił!!! każdego ranka budząc się i czując zarost na twarzy czuje sie upodlona!!! zastanów się jak się czują osoby transs które całe życie musza grać!!! a gdy już zdejmują MASKĘ są odrzucane przez spoleczeństwo! przez rodzinę!(to najgorsze) tracą pracę w wyniku czego nie mają za co żyć!!! nie mówiąc już o leczeniu

pozatym osoby kalekie maja refundowane leczenie MY NIE!  my nawet za porade psychologiczną mysimy zapłącić!

trans-fuzja jest poto byśmy się wspierali i pomagali sobie!

zgadzam się z tym że to wygląda jak przekupki na targu ale puki rozmawiamy i czujemy znaczy że żyjemy!!!!!

jeszcze co do ludzi kalekich im sie współczuje i jesli ktoś się smieje inni zwracja mu uwagę że tak się nie robi, a jak ktoś się z transs smieje jest traktowany jak boharter

zpobacz w telewizjii Marcin Prokop obmacuje tego chłopka i nic a gdyby u osoby np bez nogi zaczął maca jaka była by reakcja?

skandal!!!!

z nas moga sie bezkarnie smiać! i dlatego KRZYCZYMY O SWOJE PRAWA BO JESTESMY LUDZMI NIE PRZEDMIOTAMI!!!!!!!!!!!!

zmian: 2, ostatnia: dalida - 2009.10.06, 13:35

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj