Po co jest to forum?

Zobacz cały wątek:  portal / pytania i propozycje / Po co jest to forum?
Re: Pozegnanie 2009.10.06, 12:59
[autor]

Witam Wszystkich.

Na poczatku powiem tak:

Nie jestem osoba z Waszego "swiata", jestem kobieta od urodzenia i nie zamierzam tego zmieniac.

Pewnie spytacie, co mnie o wszystko obchodzi i po co tu jestem.

Otoz jestem zwiazana z tym tematem, gdyz moj maz zmienia plec.

Duzo czytalam o tych sprawach, ale wciaz ciezko mi to zrozumiec...

To co WY wyprawiacie tu to sie w glowie nie miesci.

Czuje sie jak na jakims jarmarku, kazda(y), chce zeby wszyscy opowiedzieli sie po jego (j) stronie.

Z drugiej strony czuje sie tez jak w szkole, gdzie za zle zachowanie pani postawi do kata, czy da kare, tu akurat za kare dajecie "bana".

Nie rozumiem tylko dlaczego, przeciez kazdy powinien moc wypowiadac sie swobodnie na kazdy temat( no chyba, ze w gre wchodza niecenzuralne slowa). A podobno jest wolnosc slowa i mysli.

Tak naprawde caly czas " drazycie" temat toalet, przebieralni itp.

Chcecie, zeby ludzie Was tolerowali i akceptowali.

Czujecie sie, jak najwazniejsze osoby, zeby bylo Wam wszystko wolno, a tak naprawde rozejrzycie sie wokol siebie, ile ludzi jest, ktore maja wiekszy problem.

Ile osob jest kalekich, niepelnosprawnych, chorych ale oni nie walcza az tak jak Wy o swoje.

A tez nie sa akceptowani przez spoleczenstwo.

Uwazam, ze ich problem jest wazniejszy zdecydowanie, i zapewne nie chcielibyscie sie z nimi zamienic.

Ile w Was jest zaklamania, gdy tylko zauwazyliscie osobe " pdejrzana" w TV zaraz wzieliscie sie za " gdybanie", ciekawe kim on jest, czy jednym ( jedna) z nas.

Po co te plotki i domysly, spojrzcie na siebie a nie na innych.

Nie zalezy mi zeby tu byc i mozecie mnie stad wykreslic.

Poprostu chcialam powiedziec, jak wyglada Wasze zachowanie, jak ktos patrzy na to " z boku".

Duzo w Was obludy, nienawisci jednej osoby do drugiej, aby tylko komus "dopiec" az mu w " piety pojdzie".

Kazda (y) chce z Was byc najlepsza i zeby jego racje sie tylko liczyly, a jak ktos ma inne zdanie jest za to potepiany.

Ja tez mam problem, gdyz mam taka a nie inna sytuacje, ale musze radzic sobie sama, nie licze na rozwiazanie mojego problemu przez kogos.

Pozdrawiam.

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj