miłość przed zmianą

Zobacz cały wątek:  portal / nasze związki / miłość przed zmianą
Re: miłość przed zmianą 2013.03.28, 10:13
[autor]

Panowie !!!

Jakby nie było żyję 38 rok w męskim świecie więc z pozycji dobrze zakamuflowanego szpiega powiem Wam, że wypukłości związanej z penisem nie zauważyłam spokojnie u 70% cis-facetów, nawet jak się przyglądałam. Widziałam w życiu kilku osobników któzy mieli rozmiary kuśki, na tykle widoczne przez spodnie, że można było powiedzieć WOW :)

Marzenie wypchanych spodni jest chyba takie same jak marzenia posiadania przez MK piersi  o rozmiarze miseczki H i więcej :) - fajna fantazja i nie zawsze w praktyce wygodne :)  Jako facet miałam kilka razy możliwość odczuć jak "miło" jest mieć penisa we wzwodzie w ciasnych jeansach :), nie mówiąc już o próbie upuchania takiegoż do spodni :) - ja wiem, że dla KM to jest inna sfera chcenia, ale krótko powiem - praktyczne to nie jest. Nawet jeśli nie jest we wzwodzie - kurde, przecież to trzeba upchnąć jakoś do majtek, do spodni. Ja nigdy nie próbowałam, ale może zanim wydacie kupę kasy na realizację "marzeń fix" kupcie pętko kiełbasy zwyczajnej, tak żeby miało ze 30 cm i upchnijcie w majtki :) Nie żartuję tak całkiem, warto sprawdzić "o co prosisz" :) 

Ja nigdy penisa specjalnie nie doceniałam :) (poza wygodą przygodnego sikania)  ale i tak uważam że zdecydowanie niepotrzebnie fiksujecie się, niektórzy,  Panowie na swoich kiełbaskach, i ich niedostatkach :) 

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj