miłość przed zmianą

Zobacz cały wątek:  portal / nasze związki / miłość przed zmianą
Re: miłość przed zmianą 2013.03.28, 03:32
[autor]
wendigo pisze:
Marcin:
 byłbyś megazadowolony z efektu,

Może byłbym, kto wie ;)
No, Ty powinieneś ;P Ja bazuję na tym, o czym Ty mówiłeś od dawna, czyli że jesteś ogólnie zadowolony z efektu meto i że tak Ci ze sobą dobrze (psychicznie i seksualnie), oraz na tym, co napisałeś w tej dyskusji, czyli że fallo Ci nie pasuje wizualnie i funkcjonalnie, ale za to powiększyłaby się ta wypukłość. Z takimi danymi trudno mi kupić przekonanie, że po fallo byłoby Ci lepiej.

wendigo pisze:
Nie lubię za luźnych spodni (mam już i tak wystarczająco szerokie biodra, w luźnych wyglądam jeszcze gorzej).
Rozumiem, choć nadal myślę, że odpowiedni dobór ubrań czyni cuda. Ja zwykle mierzę po 6-8 dobrze się zapowiadających par dżinsów w rozmiarze swoim i sąsiednich, zanim kupię jedne, w których i mój tyłek, i biodra, i talia, i uda wyglądają akceptowalnie. I akurat luźne/obcisłe spodnie nie są jedynym ważnym kryterium, oprócz tego ważny jest krój nogawek, kolor materiału i nici, design kieszeni przednich i tylnych, brak przykuwających wzrok aplikacji...
Biorąc pod uwagę, że oceniasz swój wygląd hiperkrytycznie, mam pytanie: czy korzystałeś kiedyś (po całej tranzycji) z konsultacji odzieżowych jakiejś zaufanej osoby nie-trans (to ważne!), która umiałaby Ci szczerze powiedzieć, jak wyglądasz i w czym Ci dobrze, a w czym źle i co "transowego" mają również cis?

itsme_a pisze:

"Psuć to sobie dla czegoś, co można załatwić SKARPETKĄ...?"

Ta. Na górze się związać bandażem, a na dole powpychać se skarpetki. A potem czekać na rozwój raka narządów, które niszczeją. Bardzo to radosna wizja życia... 

Abstrahując od tego, że widzę, że reagujesz na mnie nerwowo oraz że całkowicie zgadzam się z Tobą, że najlepiej niczego nie wpychać i po prostu przestać się przejmować... Jesteś pewien, że penis niszczeje od kawałka luźno włożonego do bielizny/założonego miękkiego i przepuszczającego powietrze materiału?

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj