miłość przed zmianą

Zobacz cały wątek:  portal / nasze związki / miłość przed zmianą
Re: miłość przed zmianą 2013.03.24, 00:31
[autor]
Marcin:
Tak z ciekawości na bazie ogromnego zdumienia: czy ktoś kiedyś dał Ci to odczuć? Bo mnie NAWET transi nie dali. A jak wiadomo transi czepiają się najbardziej xD

Nie, nie dał i nie zamierzam czekać aż da ;) Sam widzę (ok, może jestem przewrażliwiony, może za bardzo się gapię na męskie krocza XD ale no widzę że oni mają wypukłości a ja właściwie nie ;) /to z resztą jest główny powód dla którego rozważam falloplastykę, chociaż wizualnie oraz funkcjonalnie uważam to za gorszą metodę od metoidioplastyki/ ).

Marcin:
Tak więc jasne jest dla mnie, że Ty masz odwotnie i najpierw włącza Ci się Twoje osobiste przekonanie, a dopiero potem przestrzeń na przekonania innych osób.

Tak to jest chyba w każdym przypadku.

autumn:
ale się da ;). Zawsze mi się wydawało, że dbanie o czytelność posta jest oznaką szacunku względem współdyskutantów i każdego kto ten post przeczyta.

Też byłem zawsze tego zdania i na każdym innym forum robię to wręcz pedantycznie :P ale na tym wymiękłem nawet ja i robię to szybciej - jak widać :D

autumn:
A ja dostrzegam, że brak SRSu u chłopaków nie jest tak potępiany jak ten u dziewczyn.

Bo myślę, że tu chodzi o efekt, koszt... no i w końcu to, że chyba łatwiej coś włożyć do gaci niż ukryć tam nadmiar ;) (chociaż też nie mówię, że się nie da).

freja:
Dopisałam sobie do TF todo zaraz po wyszukiwarce postów. Przy obecnych wiatrach, ma szansę na realizację gdzieś na przełomie kwietnia/maja. Może nie zamiast, ale jako trzeci tryb edycji.

Fajnie :)

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj