Miss Trans 2012

Zobacz cały wątek:  portal / komentarze artykułów / Miss Trans 2012
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 22:57
[autor]

julita_borowska pisze:

Najbardziej żenujący jest fakt nieprzychylnych komentarzy płynących z naszego środowiska, zwłaszcza od osób, które na co dzień udzielają się na forum pod zupełnie innym nickiem, chwilowo zmieniając tożsamość, by móc komuś przywalić.

Jesli do mnie pijesz to powiem Ci ze pudlo Szerloku. IP to nie wszystko, za to slepa ufnosc w swoja kontrole jest zgubna. 

Co do samego tematu, to mimo mojej tolerancyjnosci ta impreza w obecnej formie mi sie nie podoba. Pomimo ze rok temu sama rozwazalam udzial. Wtedy jednak, tak jak duza czesc uczestnikow (wystarczy spojrzec na powod zgloszenia) potrzebowalam wyjsc z szafy, pokazac sie, zyskac pewnosc siebie i uczucie ze moge tak funkcjonowac w spoleczenstwie. Dzis to mam i na te impreze patrze inaczej. Jest to doskonala sposobnosc dla tych wszystkich osob, "swiezych" TSow, TV, TG i ja im tego odbierac nie chce.

Ale nie podoba mi sie promowanie tej imprezy pod wspolnym szyldem z TS i naglasnianie jej w mediach. Bo potem TSi, ktorzy ujawniamy sie srodowisku musimy czesto walczyc z pojeciem TSa jako osoby ktora wyglada jak facet, jest facetem i tylko sie przebiera w wyzywajace, wyuzdane ciuchy. 

Najbardziej podobaja mi sie Dorota i Marina, sa wg mnie najbardziej naturalne, na takie osoby moge zaglosowac, bo jesli przez ich pryzmat ja mam tlumaczyc komus kim jestem, to wiem ze wreszcie do spoleczenstwa bedzie dotrzec latwiej a nie trudniej...

Podsumowujac, robmy takie imprezy, ale we wlasnym zamknietym gronie. A jesli chcemy promowac sie w spoleczenstwie i oczekujemy akceptacji, to robmy to umiejetnie, a nie na hurra. Bo ta impreza jest dobra dla uczestniczek, ale niekoniecznie dla spoleczenstwa.

zmian: 1, ostatnia: maja - 2012.05.28, 23:02

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj