Miss Trans 2012

Zobacz cały wątek:  portal / komentarze artykułów / Miss Trans 2012
Re: Miss Trans 2012 2012.05.28, 15:28
[autor]
julita_borowska pisze:
moniczka pisze:
jul7 pisze:

Jak oceniać urodę transki; czy tylko przez to, jak bardzo przypomina genderkę?

Znam takie, które mogłyby konkurować w "zwykłych" konkursach piękności z genetycznymi kobietami. I może one właśnie w nich powinnny startować, skoro przecież kobietami są tak samo jak genderki i na równych prawach?

Więc czy konkurs Miss Trans nie powinien mieć nieco innych kryteriów jednak? Z tego co wiem chyba ma - prawda?

Owszem, oczywiste jest, że należy starać się wygladać jak najbardziej jak genetyczna dla własnego bezpieczneństwa i w miarę komfortowego życia. Ale LGBT-owy konkurs piękności nie musi być przecież tak całkowicie oparty o heteronormę?

Nie chodzi o to. Ale po prostu dziewczyny tam które występują, dla mnie osobiście, są po prostu szkaradne. Śmiesznie wyglądają i w ogóle. Wiem oczywiście zaraz obrońcczynie matki tereski mnie zjada, że nie moge tak mowic, ale coz. No są po prostu brzydkie. I nie chodzi o to, czy maja wygladac jak laski czy nie laski.

Całe te miss trans, to jedna wielka niewiadoma. Bo to jest miss, ale miss masz. Bo kto tam występuje? Proszę Was. Tak mowią, ze to ma oswajac z transpolciowoscia, ze to ma przyblizyc temat. Ale to moim zdaniem nie przyniesie efektu. Gdyby tam, startowaly takie laski jak np: Marina ktora tam wystepuje, czyli ts-ki ktore naprawde ladnie i wiarygodnie wygladaja to ok, ale HELLO tam wystepuje faceci po 50 ktorzy czasowo sie przebieraja, albo takie pieknosci, ze na widok kilka moich znajomych malo co nie spadlo z krzesla. I to ma przyblizyc temat? Nie kochani. To jedynie uswiadomi spoleczenstwu, ze osoby trans, to dojrzali faceci ktorym na starosc odwaliła szajba i postanowili nosic kiecki. To nie jest miss transseksualistow. To jest miss LGBT. I tyle w temacie. Mam nadzieje, ze nie bedzie tego w tv, bo jak bedzie, to na pewno nam osobom transseksualnym to nie przyniesie plusów.

Moniczko
Zamieść proszę swoje zdjęcia. Powiem Ci czy jesteś śliczna, naturalna i wiarygodna, czy po prostu śmiesznie, jak facet, któremu szajba odbiła, że łyka prochy i każe do siebie mówić "Moniczka".
:)
J.B.
Przykro sie czyta tak bezczelne komentarze.

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj