2010.10.29 Poznań - Grupa Wsparcia dla Osób Trans

Zobacz cały wątek:  portal / komentarze artykułów / 2010.10.29 Poznań - Grupa Wsparcia dla Osób Trans
Mało nas na grupie!!! 2010.11.14, 17:22
[autor]

Witam wszystkich z portalu transfuzja:) Mam na imię Adam Ts k/m jeden z uczestników grupy wsparcia w Poznaniu. Pisze to bo jestem zaniepokojony małą ilością osób przychodzących na grupę; Na początku było nas więcej rozmawialiśmy, pomagaliśmy sobie wiedzą, wsparciem, wielu na tym skorzystało ja też dzięki tym ludziom jestem 4 miesiąc na kuracji hormonalnej, można powiedzieć grupa spełniła moje oczekiwania co dalej, co powinienem zrobić, pożegnać się z nia, nie które osoby spełnione rzadko przychodzą lub chcą zaprzestać chodzenia na grupę to tylko kwestia czasu dla czego tak się dzieje: kiedy spełnia się oczekiwania pod względem wiedzy pomocy co zostaje na potem temat ts wyczerpany nie mamy putan ale nie musi tak być nie trzeba tam przychodzić tylko z zamiarem oczekiwania pomocy uzewnętrzniania się można nic nie mówic na początek jeśli się ktoś wstydzi tam nikt nikogo za język nie ciągnie ale też celem poznania się jako normalni ludzie tacy jesteśmy nie roznimy się od nich mamy uczucia i nie tylko nie wstyd rozmawiać o takich rzeczach mamy też za interesowania to ważne w życia godne uwagi ciekawe i o tym można rozmawiać a nie tylko na temat transpłciowości jeśli się nie chce grupa nie jest tylko od problemów. Jeśli to co napisałem zachęci kogoś do przyjścia zapraszam będzie naprawde miło poznać kogokolwiek bo każdy jest inny wyjątkowy sam w sobie i warto sie tym dzielić z innymi... pozdrawiam

zmian: 2, ostatnia: buczo27 - 2010.11.14, 21:47

forum / dział

kontakt@transfuzja.org użwamy cookies »  
fundacja na rzecz osób transpłciowych

login

hasło

zapomniane hasłozarejestrujzaloguj